Пријава испита за августовски испитни рок

уторак, 27 јул 2021 10:53

Електронска пријава испита за августовски испитни рок за све нивое студија ће трајати од 16. до 19. августа 2021. Уплату извршити благовремено (барем 2-3 радна дана раније) на лични позив на број уз обавезно навођење модела плаћања 97. Обавезно проверити након извршене уплате да ли су наведени сви елементи на уплатници. Уколико за 2 радна дана немате стредства на рачуну јавите се на маил студентске службе са сликом уплатнице или можете доћи лично са оригинал уплатницом. Подсећамо да је прва пријава испита бесплатна.

Термине за пријаву испита за све испитне рокове можете пронаћи на сајту Факултета – Студенти – Распоред испита – Термини испитних рокова и пријаве испита за све нивое студија у школској 2020/2021 години.