Обавештење за студенте мастер академских студија уписаних у прву годину студија у школској 2020/2021.

понедељак, 02 новембар 2020 11:17

Поштовани студенти,

након завршетка уписа на мастер академске студије потребно је да се јавите предметним наставницима на изборним предметима које слушате у зимском семестру ради договора о термину и начину извођења наставе.

Такође, свим уписаним студентима ће ускоро бити отворен налог на сервису е-студент, улогујте се према упутствима добијеним при упису. Студенти који немају универзитетски е-mail потребно је да се јаве професору Радовану Оморјану (Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.) ради активације истог.

Путем овe е-маил адресе ћете се регистровати и користити СОВА платформу ради праћења наставе и обавештења са предмета.