среда, 29 новембар 2023 14:33

Стручна екскурзија- Винарија Звонко Богдан

У четвртак 23. новембра 2023. године, студенти четврте године студијских подручја Прехрамбена биотехнологија и Биохемијско инжењерство, у пратњи проф. др Владимира Пушкаша, маст. инж. Јоване Рајовић и проф. др Јелене Додић посетили су винарију Звонко Богдан на Палићу.
Винарија Звонко Богдан, обједињујући специфичност и традицију Палићког виногорја и најсавременију технологију и опрему, производи вина врхунског квалитета, како на нашем, тако и на светском тржишту.
Циљ стручне екскурзије је био да се студенти детаљно упознају са технологијом и опремом која се користи у најсавременим винаријама, као и да уживају у дегустацији врхунских вина у прелепом амбијенту дегустационе сале.
Захваљујемо се на гостопримству нашем домаћину специјалисти енологије Срђану Лукајићу.