четвртак, 28 април 2022 13:10

Одржана трећа Конференција студената технологије – КОНСТ

На Златибору је, од 14. до 17. априла 2022. године, одржана трећа по реду Конференција студената технологије – КОНСТ, са темом „Симбиоза хране и спорта у очувању здравља“.
Конференцију, која је окупила преко 100 студената, је организовала Студентска унија Технолошког факултета Нови Сад. На свечаном отварању, деканица Факултета, проф. др Биљана Пајин, истакла је важност одржавања ове конференције, на којима студенти имају прилику да се упознају са актуелностима и новинама из разних области, које су важне за будуће инжењере технологије.
На овогодишњој конференцији, предавања из популарних тема, одржали су др Марија Радојковић, др Бранислав Шојић, др Ивана Лончаревић, др Зорана Тривуновић, др Дамјан Вучуровић и др Ивана Пајчин.