logo tflogo uns
четвртак, 28 април 2022 13:10

Одржана трећа Конференција студената технологије – КОНСТ

На Златибору је, од 14. до 17. априла 2022. године, одржана трећа по реду Конференција студената технологије – КОНСТ, са темом „Симбиоза хране и спорта у очувању здравља“.
Конференцију, која је окупила преко 100 студената, је организовала Студентска унија Технолошког факултета Нови Сад. На свечаном отварању, деканица Факултета, проф. др Биљана Пајин, истакла је важност одржавања ове конференције, на којима студенти имају прилику да се упознају са актуелностима и новинама из разних области, које су важне за будуће инжењере технологије.
На овогодишњој конференцији, предавања из популарних тема, одржали су др Марија Радојковић, др Бранислав Шојић, др Ивана Лончаревић, др Зорана Тривуновић, др Дамјан Вучуровић и др Ивана Пајчин.

纸飞机下载纸飞机官网 纸飞机官网下载纸飞机下载safew官网 safew下载safew官网下载safew官网safew下载safew下载safew下载quickq官网quickq官网quickq下载纸飞机官网纸飞机下载