уторак, 11 јануар 2022 11:29

КОНКУРС ЗА НАУЧНE И СТРУЧНE РАДОВE СТУДЕНАТА У ШКОЛСКОЈ 2020/2021. ГОДИНИ

На 3. седници Сената Универзитета у Новом Саду, одржаној 23. децембра 2021. године, донета је Одлука о расписивању Конкурса за израду научних и стручних радова студената у школској 2021/2022. години.
Конкурс је отворен за студенте основних академских студија и студија које се организују интегрисано у оквиру основних и мастер академских студија и то на:

• Филозофском факултету,
  • Економском факултету у Суботици,
  • Медицинском факултету Нови Сад,
  • Природно-математичком факултету,
  • Грађевинском факултету Суботица,
  • Техничком факултету „Михајло Пупин“ у Зрењанину,
  • Факултету спорта и физичког васпитања Нови Сад,
  • Технолошком факултету Нови Сад.

Рок за предају радова студената заинтересованих за учешће на конкурсу, заједно са обавезном документацијом, је 1. март 2022. године. Радови се предају надлежној служби Универзитета, према упутству наведеном у Конкурсу.
Контакт особа: Стефан Савић, сарадник у Служби за развој каријере и саветовање студената, Центар за информисање и односе с јавношћу Универзитета у Новом Саду (телефон: 021 485 2048, имејл: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.)