Припремна настава

ПРИПРЕМА ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ
за упис на Основне академске студије у школску 2022/23. годину

И ове године Технолошки факултет Нови Сад организује бесплатну припремну наставу за полагање пријемног испита. Пријемни испит се полаже из предмета Хемија или Математика.
Пријемни испит не полажу кандидати који су као ученици трећег или четвртог разреда средње школе освојили једно од прва три појединачна места на републичким такмичењима из предмета математика или хемија, или на међународном такмичењу из предмета математика и/или хемија или из примењених области математике и/или хемије, а признаје им се да су постигли максималан број бодова из тог предмета.

Припремна настава за полагање пријемног испита ће се реализовати у следећим терминима:

1. Математика - 07., 14., 21. и 28. маја, а 11. јуна понављање градива и консултације. Настава из математике ће се одржавати на Факултету од 9.00 до 12.00 часова, а на Moodle платформу за е-учење ће се поставити садржај предавања.
  2. Општа и неорганска хемија – онлајн 13. и 15. априла, понављање 15. и 17. јуна; на Факултету од 10.00 до 14.00 часова 16. априла и 25. јуна у циљу понављања и консултација.
    Органска хемија – постављање аудио презентација 07., 14. и 21. априла, понављање 07., 14. и 16. јуна као аудио презентације или на Факултету уколико дозволи епидемиолошка ситуација.

За потребе праћења припремне наставе која ће се одржавати онлајн, потребно је да се заинтересовани кандидати пријаве овде, најкасније до 04. априла 2022. године. Након завршеног пријављивања сви заинтересовани кандидати ће на свој имејл добити детаљна упутства за праћење припремне наставе.

За све додатне информације контакти су следећи:
телефони 021/ 485-3611, 485-3612

Збирка задатака за полагање пријемног испита налази се овде.
Правилник о упису студената на студијске програме Технолошког факултета Нови Сад можете погледати овде.