Систематски преглед за студенте 1. године основних академских студија

среда, 05 октобар 2022 14:18

Обавезан систематски преглед за студенте 1. године основних академских студија ће се обавити у Заводу за здравствену заштиту студената, др Симе Милошевића 6 (студентски дом здравља).

Студенти приступају систематском прегледу са индексом и овереном здравственом књижицом. Пожељно је понети вакцинални картон.

Студенти из Републике Српске и Црне Горе треба да имају Образац ИНО 1 (у замену за здравствену књижицу), у супротном се систематски преглед наплаћује 1.500,00 динара. Исту цену плаћају и студенти који немају оверену здравствену књижицу.

Преглед почиње у 7:00 у пре подневној и 13:30 у после подневној смени пријавом на шалтер бр.5 у приземљу Завода.

Напомена: Студенти старији од 26 година нису у обавези да обаве систематски преглед.

Систематски преглед ће се обавити према следећем распореду: