Обавезан систематски преглед студената 3. године основних студија

среда, 26 јануар 2022 10:46

Обавезан систематски преглед за студенте 3. године основних студија ће се обавити у Заводу за здравствену заштиту студената (студентски дом здравља) 17. и 18. фебруара 2022. године према датом распореду.
Студенти приступају систематском прегледу са индексом и овереном здравственом књижицом. Пожељно је понети вакцинални картон.
Студенти из Републике Српске и Црне Горе треба да имају Образац ИНО 1 (у замену за здравствену књижицу), у супротном се систематски преглед наплаћује 1.500,00 динара. Исту цену плаћају и студенти који немају оверену здравствену књижицу.
Преглед почиње у 7:00 у пре подневној и у 13:30 у после подневној смени пријавом на шалтер број 5 у приземљу Завода.

Напомена: Студенти старији од 26 година нису у обавези да обаве систематски преглед.