Овера летњег семестра за студенте основних и мастер студија

понедељак, 31 мај 2021 11:40

Студенти основних и мастер студија који први пут редовно слушају наставу су у обавези да имају потписе предметних наставника у индексу. Овера летњег семестра ће бити 16. јуна 2021. године. Овера семестра је електронска и није потребно долазити са индексом у студентску службу. За оверу семестра потребно је да на вашем налогу е-студент на дан овере семестра имате на располагању 2000 динара. Уплату извршити благовремено (барем 2-3 радна дана раније) на лични позив на број уз обавезно навођење модела плаћања 97. Уколико за 2 радна дана немате стредства на рачуну јавите се на маил студентске службе са сликом уплатнице или можете доћи лично са оригинал уплатницом.

Студенти који су поново или унапред слушали наставу, оверавају семестар 16. и 17. јуна 2021.године, од 10 до 13 часова. За оверу је потребно имати потпис(е) у индексу, попуњен семестрални лист (сајт Факултета-Студенти-Обрасци и школарина) и уплатницу на 2000 динара на жиро рачун Факултета, модел 97 позив на број 79-742121 (не на лични број). Овера се врши личним доласком у студентску службу-шалтер сала.

Накнадна овера семестра се плаћа према важећем ценовнику Факултета.