• Насловна
  • О нама
  • Вести
  • Навике адолесцената у исхрани – резултати истраживања пројекта на Технолошком факултету
понедељак, 05 јун 2023 13:36

О значају функционалних прехрамбених производа и навикама адолесцената у исхрани, говориле су декан Технолошког факултета Нови Сад проф. др Биљана Пајин и проф. др Драгана Шороња – Симовић, у емисији Добро јутро, Војводино - РТВ.
Презентовани су резултати истраживања у оквиру пројекта "Стварање нових функционалних прехрамбених производа, трансфером знања између научно-истраживачких организација и малих произвођача хране" који је финансирало је Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде, Управа за аграрна плаћања.
У оквиру пројекта, одржано је укупно 5 радионица, на којима су учествовали студенти Технолошког факултета и ученици неколико средњих школа у Војводини.
Снимак гостовања се налази на линку