понедељак, 06 март 2023 12:42

Позив за летњу школу у Француској

Позив са Универзитета Paris Saclay, једног од партнерских универзитета у оквиру EUGLOH конзорцијума, за учешће наставника/сарадника/истраживача Универзитета у Новом Саду у реализацији летње школе "EUGLOH Summer School : From territories to the 'global village': what protection for people in a globalized environment?".
Сви детаљи сарадње наведени су у прилогу.
Сви заинтересовани за сарадњу и учешће у наведеној летњој школи потребно је да се јаве електронским путем на мејл адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. најкасније до петка, 10. марта 2023. године и да у прилогу мејл доставе кратака опис поља истраживања, са свим подацима за које сматрају да би били релевантни за учешће у овој сарадњи.