уторак, 07 фебруар 2023 12:04

Предавање „Каква је српска нафта?“

Проф. др Драган Говедарица, шеф Катедре за нафтно-петрохемијско инжењерство, одржао је предавање под називом „Каква је српска нафта?“ за ученике Техничке школе ,,Павле Савић", образовних профила техничар за прераду нафте и гаса, хемијски лаборант и техничар за заштиту животне средине. Ученици су присуствовали предавању заједно са професорицом Татјаном Колошњај.

Предавање је одржано у Плавој сали Технолошког факултета и обухватило је актуелне теме из области нафтно-петрохемијске индустрије. Након предавања ученици су имали прилику и да посете лабораторије на Катедри за нафтно-петрохемијско инжењерство.