среда, 18 јануар 2023 12:45

Конкурс за стручну праксу у погону пиваре у Челареву

Компанија Carlsberg Srbija расписала је конкурс за обављање студентске праксе у погону пиваре у Челареву. Студенте очекује сјајан тим са којим ће учествовати у:
• изради докумената према захтеву ИМС-а;
• интерним аудитима у вези са хигијеном погона и безбедности хране (ISO 9001, HACCP, FSSC 22000);
• контроли квалитета свих улазних сировина и материјала, и упознавати се са документацијом од значаја;
• континуираном унапређењу добављача сировина и материјала кроз систем рекламација;
• радним групама за решавање проблема и/или унапређење постојећих процеса (Root Cause Analysis);
• лабораторијским анализама и унапређењима у оквиру лабораторије.
Конкурс је отворен за апсолвенте или мастер студенте Технолошког факултета, (пожељан смер – Прехрамбена биотехнологија), а пријаве слати на маил адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. до 25. јануара 2023.
Сва додатна питања у вези конкурса упутити а исту адресу.