среда, 25 мај 2022 10:57

Додела диплома свршеним студентима основних академских студија

У амфитеатру Технолошког факултета Нови Сад, 21. маја 2022. године, свечано су додељене дипломе студентима који су завршили основне академске студије од 27. јануара 2021. до 18. фебруара 2022.
Свечаност је отворена универзитетском химном „Гаудеамус игитур“ у извођењу Камерног хора АКУД „Соња Маринковић“, под руководством диригенткиње Дуње Деурић. Присутнима се затим обратила деканица Технолошког факултета, проф. др Биљана Пајин, и пожелела добродошлицу у породицу инжењера технологије, онима који су већ почели да граде своје каријере, као и онима који су одлучили да наставе усавршавање на нашем факултету. Продеканица за наставу, проф. др Марина Шћибан, честитала је диплому новим колегама и пожелела им срећу у каријери и приватном животу.
Свечаној додели диплома, такође је присуствовала продеканица за науку, проф. др Зита Шереш, као и представници катедри на Технолошком факултету.