петак, 25 март 2022 10:28

Посета ученика и наставника ХТПШ „Жикица Дамњановић“

Технолошки факултет Нови Сад, су 16. марта 2022. године, посетили наставници и ученици Хемијско-технолошке и прехрамбене школе „Жикица Дамњановић" из Смедеревске Паланке.
Госте из ове средње школе поздравиле су деканица проф. др Биљана Пајин, продеканица за наставу проф. др Марина Шћибан, доц. др Јадранка Фрај и студент продекан Немања Шпирић.
Ученици 4-2 одељења образовног профила Техничар за индустријску фармацеутску технологију, су учествовали у радионици "Израда козметичких производа", а координатори радионице, биле су доц. др Јадранка Фрај и проф. др Лидија Петровић, уз асистенцију техничара Слободана Танасина.
Ученици треће године образовног профила Tехничар за хемијску и фармацеутску технологију су, у оквиру блок наставе, обишли неколико лабораторија на Факултету и упознали се са студијским програмима на основним студијама.