• Насловна
  • О нама
  • Вести
  • Одбрањена докторска дисертација кандидата Тање Лужаић, на студијском програму Прехрамбено инжењерство
среда, 29 септембар 2021 14:36

У среду, 29. септембра 2021. године, одбрањена је докторска дисертација кандидата Тање Лужаић, под називом „Могућности и ограничења производње хладно пресованог уља и погаче од семена одабраних хибрида сунцокрета најновијег сортимента“.
Чланови комисије су били: проф. др Александра Тепић Хорецки, Технолошки факултет Нови Сад, Универзитет у Новом Саду, председник, доц. др Ранко Романић, Технолошки факултет Нови Сад, Универзитет у Новом Саду, ментор, проф. др Снежана Кравић, Технолошки факултет Нови Сад, Универзитет у Новом Саду, члан, и др Нада Граховац, научни сарадник, Институт за ратарство и повртарство, Институт од националног значаја за Републику Србију, Нови Сад, члан.