четвртак, 23 септембар 2021 14:23

Kонкурс за размену студената на Ђао Тонг универзитету у Шангају

Ђао Тонг универзитет у Шангају је објавио конкурс за размену студената током летњег семестра 2021/22. године. Конкурс траје најкасније до 1. новембра због слања номинација. Пријаве на конкурс је потребно слати на емаил адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. Предвиђене су 2 стипендије у износу од 3.000 CHY (око 395 евра) месечно и 1.200 CHY месечно (158 евра) за трошкове смештаја. Не плаћа се школарина а место у кампусу треба да студенти резервишу на време, како би им било обезбеђено јер није загарантовано. Студенти сами покривају трошак путовања и здравственог осигурања, а поменуту стипендију добијају тек по доласку на партнерски универзитет. Све важне информације које су потребне за конкурс се налазе у прилогу.