понедељак, 11 март 2024 13:10

Студенти Технолошког факултета – добитници стипендије „Доситеја“

Фонд за младе таленте доделио је ове године 1600 стипендија „Доситеја“ најбољим студентима завршне године основних академских и завршне године мастер академских студија. Међу најбољима, налази се и 15 студената Технолошког факултета Нови Сад.
Дуња Сантрач, Душан Пећанац, Нина Станисављевић, Јована Вукобратовић, Валентина Бајчић и Марина Савић, добили су стипендију за успех остварен у завршној години основних студија, а Мирјана Одановић, Маја Живановић, Јована Лалић, Даница Јовашевић, Теодора Јеврић, Јована Зарупски, Теодора Субић, Јована Паскаш и Снежана Стојков, награђене су за остварене резултате на мастер академским студијама..
Декан Факултета, проф. Биљана Пајин, примила је добитнике „Доситеје“, честитала на стипендији и пожелела успешни наставак и завршетак студирања.