уторак, 26 децембар 2023 13:32

nagrade-studentima-2023

Декан Технолошког факултета Нови Сад, проф. др Биљана Пајин, уручила је, 22. децембра 2023. године, признања најбољим студентима основних академских студија у 2022/23. години. Додела признања је уприличена у Свечаној сали Технолошког факултета.
Најбољи студент 1. године је Лана Зрнић, смер Прехрамбена биотехнологија, за 2. годину студија, награду је добила Теодора Вукша, смер Хемијско-процесно инжењерство, признање за успех у 3. години студија добила је Горица Тадић, смер Хемијско-процесно инжењерство, а најбољи студент 4. године и најбољи студент Факултета је Марија Лемић, смер Прехрамбена биотехнологија.
Декан, проф. Пајин и продекан за наставу, проф. Шћибан, честитале су "најбољима од најбољих" и пожелеле им пуно успеха у даљем студирању, као и здравље и срећу у Новој години.