• Насловна
  • О нама
  • Вести
  • Студенткиње Hафтно-петрохемијског инжењерства победиле у тимском раду на решавању студије случаја
понедељак, 08 април 2024 11:41

Студенткиње мастер студија на Нафтно-петрохемијском инжењерству, Барбара Стајић, Вања Радовановић и Теодора Ђурђевић, биле су део тима који је победио у раду на задатој студији случаја, у оквиру НИС Академије.
Компанија НИС а.д. покренула је нови програм студентске праксе, у коме су учествовали студенти са девет факултета у Србији. НИС Академију је похађало 62 студента завршних година. У оквиру праксе студенти су имали каријерно консултовање, обиласке производних погона, предавања експерата компаније из различитих области, софт скилс радионице, као и тимски рад на задатој студији случаја.
Укупно петоро студената Нафтно-петрохемијског инжењерства обавило је праксу у оквиру НИС Академије ове године, под менторством проф. др Драгана Говедарице.