• Насловна
  • О нама
  • Вести
  • У Плавој сали Технолошког факултета, у петак, 27. октобра 2023. године, одржана је још једна инфо сесија представљања текућих пројеката.
среда, 01 новембар 2023 14:12

Др Иван Ристић је представио НАТО пројекат “Wearable Smart Patches for Multimodal Wound Healing - DRESWOUTRE” и као руководилац сарадње са National Institute for Materials Advancement (NIMA) Pittsburg State University USA, говорио о могућностима за успостављање сарадње са водећим међународним институцијама као што је NIMA.
Након тога је др Тамара Ерцег представила пројекте којима руководи: Српско-француска билатерала "Утицај старења на идентификацију микропластике" и "Примена отпада од прераде воћа за добијање високовредних производа на основу пектина", финансиран од стране UNDP Србија.