Група 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3 Математика 2 Вежбе Дошеновић Татјана 26/ПР |
09:00- 10:00 | |||||
10:00 - 11:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6, Група 7, Група 8 Основи инжењерства Предавања Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица Амфитеатар |
Група 1 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Витас Јасмина Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
Група 1, Група 2, Група 3 Математика 2 Вежбе Дошеновић Татјана 26/ПР |
--- |
11:00 - 12:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Аналитичка хемија Предавања Малбаша Радомир, Витас Јасмина Амфитеатар |
|||
12:00 - 13:00 | --- | Група 1 Органска хемија Лабораторијске вежбе Караџић Бањац Милица, Цванић Теодора, Савељић Ања Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | ||
13:00 - 14:00 | --- | Група 1 Основи инжењерства Лабораторијске вежбе Карановић Ђурђица 10/I |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Група 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3 Математика 2 Вежбе Дошеновић Татјана 26/ПР |
09:00- 10:00 | |||||
10:00 - 11:00 | Група 2 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Витас Јасмина Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6, Група 7, Група 8 Основи инжењерства Предавања Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица Амфитеатар |
Група 2 Органска хемија Лабораторијске вежбе Караџић Бањац Милица, Цванић Теодора, Савељић Ања Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
Група 1, Група 2, Група 3 Математика 2 Вежбе Дошеновић Татјана 26/ПР |
--- |
11:00 - 12:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Аналитичка хемија Предавања Малбаша Радомир, Витас Јасмина Амфитеатар |
||||
12:00 - 13:00 | --- | --- | |||
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | Група 2 Основи инжењерства Лабораторијске вежбе Карановић Ђурђица 10/I |
|
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Група 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3 Математика 2 Вежбе Дошеновић Татјана 26/ПР |
09:00- 10:00 | |||||
10:00 - 11:00 | Група 3 Органска хемија Лабораторијске вежбе Караџић Бањац Милица, Цванић Теодора, Савељић Ања Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6, Група 7, Група 8 Основи инжењерства Предавања Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица Амфитеатар |
--- | Група 1, Група 2, Група 3 Математика 2 Вежбе Дошеновић Татјана 26/ПР |
--- |
11:00 - 12:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Аналитичка хемија Предавања Малбаша Радомир, Витас Јасмина Амфитеатар |
|||
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | ||
13:00 - 14:00 | --- | Група 3 Основи инжењерства Лабораторијске вежбе Карановић Ђурђица 10/I |
--- | Група 3 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Витас Јасмина Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
|
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Група 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана Амфитеатар |
--- |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6, Група 7, Група 8 Основи инжењерства Предавања Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица Амфитеатар |
Група 4 Основи инжењерства Лабораторијске вежбе Карановић Ђурђица 10/I |
Група 4 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- |
11:00 - 12:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Аналитичка хемија Предавања Малбаша Радомир, Витас Јасмина Амфитеатар |
|||
12:00 - 13:00 | --- | --- | Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Вежбе Брдар Мирјана 26/ПР |
||
13:00 - 14:00 | Група 4 Органска хемија Лабораторијске вежбе Караџић Бањац Милица, Цванић Теодора, Савељић Ања Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Вежбе Брдар Мирјана 26/ПР |
||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Група 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана Амфитеатар |
--- |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | Група 5 Основи инжењерства Лабораторијске вежбе Бојанић Немања 10/I |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6, Група 7, Група 8 Основи инжењерства Предавања Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица Амфитеатар |
--- | Група 5 Органска хемија Лабораторијске вежбе Караџић Бањац Милица, Цванић Теодора, Савељић Ања Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- |
11:00 - 12:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5 Аналитичка хемија Предавања Малбаша Радомир, Витас Јасмина Амфитеатар |
|||
12:00 - 13:00 | --- | Група 5 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Вежбе Брдар Мирјана 26/ПР |
||
13:00 - 14:00 | --- | Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Вежбе Брдар Мирјана 26/ПР |
|||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Група 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Група 6 Основи инжењерства Лабораторијске вежбе Бојанић Немања 10/I |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана Амфитеатар |
--- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана Амфитеатар |
Група 6 Органска хемија Лабораторијске вежбе Караџић Бањац Милица, Цванић Теодора, Савељић Ања Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | Група 6, Група 7, Група 8, Група 9 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6, Група 7, Група 8 Основи инжењерства Предавања Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица Амфитеатар |
Група 6, Група 7, Група 8, Група 9 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 6, Група 7, Група 8, Група 9 Аналитичка хемија Предавања Малбаша Радомир, Витас Јасмина Амфитеатар |
|
11:00 - 12:00 | --- | ||||
12:00 - 13:00 | --- | --- | Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Вежбе Брдар Мирјана 26/ПР |
--- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Вежбе Брдар Мирјана 26/ПР |
Група 6 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
|
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Група 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Група 7, Група 8, Група 9 Математика 2 Вежбе Такачи Александар 26/ПР |
Група 7, Група 8, Група 9 Математика 2 Предавања Такачи Александар 26/ПР |
--- | Група 7, Група 8, Група 9 Математика 2 Предавања Такачи Александар 26/ПР |
--- |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | Група 6, Група 7, Група 8, Група 9 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6, Група 7, Група 8 Основи инжењерства Предавања Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица Амфитеатар |
Група 6, Група 7, Група 8, Група 9 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 6, Група 7, Група 8, Група 9 Аналитичка хемија Предавања Малбаша Радомир, Витас Јасмина Амфитеатар |
--- |
11:00 - 12:00 | --- | ||||
12:00 - 13:00 | Група 7 Основи инжењерства Лабораторијске вежбе Бојанић Немања 10/I |
Група 7, Група 8, Група 9 Математика 2 Вежбе Такачи Александар 26/ПР |
--- | --- | |
13:00 - 14:00 | Група 7 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
Група 7 Органска хемија Лабораторијске вежбе Караџић Бањац Милица, Цванић Теодора, Савељић Ања Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Група 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Група 7, Група 8, Група 9 Математика 2 Вежбе Такачи Александар 26/ПР |
Група 7, Група 8, Група 9 Математика 2 Предавања Такачи Александар 26/ПР |
Група 8 Основи инжењерства Лабораторијске вежбе Бојанић Немања 10/I |
Група 7, Група 8, Група 9 Математика 2 Предавања Такачи Александар 26/ПР |
Група 8 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
09:00- 10:00 | |||||
10:00 - 11:00 | Група 6, Група 7, Група 8, Група 9 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6, Група 7, Група 8 Основи инжењерства Предавања Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица Амфитеатар |
Група 6, Група 7, Група 8, Група 9 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 6, Група 7, Група 8, Група 9 Аналитичка хемија Предавања Малбаша Радомир, Витас Јасмина Амфитеатар |
|
11:00 - 12:00 | Група 8 Органска хемија Лабораторијске вежбе Караџић Бањац Милица, Цванић Теодора, Савељић Ања Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
||||
12:00 - 13:00 | --- | Група 7, Група 8, Група 9 Математика 2 Вежбе Такачи Александар 26/ПР |
--- | ||
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Група 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Група 7, Група 8, Група 9 Математика 2 Вежбе Такачи Александар 26/ПР |
Група 7, Група 8, Група 9 Математика 2 Предавања Такачи Александар 26/ПР |
--- | Група 7, Група 8, Група 9 Математика 2 Предавања Такачи Александар 26/ПР |
--- |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | Група 6, Група 7, Група 8, Група 9 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
--- | Група 6, Група 7, Група 8, Група 9 Органска хемија Предавања Чанадановић-Брунет Јасна, Вулић Јелена Амфитеатар |
Група 6, Група 7, Група 8, Група 9 Аналитичка хемија Предавања Малбаша Радомир, Витас Јасмина Амфитеатар |
Група 9 Елементи машинства Предавања Павличевић Јелена 26/ПР |
11:00 - 12:00 | --- | ||||
12:00 - 13:00 | --- | Група 7, Група 8, Група 9 Математика 2 Вежбе Такачи Александар 26/ПР |
--- | Група 9 Елементи машинства Вежбе Павличевић Јелена 26/ПР |
|
13:00 - 14:00 | Група 9 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
Група 9 Органска хемија Лабораторијске вежбе Караџић Бањац Милица, Цванић Теодора, Савељић Ања Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Инжењерство угљенохидратне хране II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Биохемијско инжењерство II - Група 1 Биохемија Лабораторијске вежбе Ђорђевић Татјана Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Биохемијско инжењерство II - Група 1 Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Бучко Сандра Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
|||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 - 13:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
13:00 - 14:00 | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | |||
15:00 - 16:00 | --- | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II, Хемијско-процесно инжењерство II, Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II Технолошке операције 1 Вежбе Бајац Јелена, Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Технологије конзервисане хране II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Технологије конзервисане хране II, Биохемијско инжењерство II - Група 2 Биохемија Лабораторијске вежбе Ђорђевић Татјана Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | Технологије конзервисане хране II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Бучко Сандра Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
Технологије конзервисане хране II, Биохемијско инжењерство II - Група 2 Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
12:00 - 13:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
||
13:00 - 14:00 | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
|||
14:00 - 15:00 | --- | --- | |||
15:00 - 16:00 | --- | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II, Хемијско-процесно инжењерство II, Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II Технолошке операције 1 Вежбе Бајац Јелена, Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Контрола квалитета II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Контрола квалитета II, Биохемијско инжењерство II - Група 3 Микробиологија Лабораторијске вежбе Томић Ана Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
Контрола квалитета II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Бучко Сандра Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 - 13:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
13:00 - 14:00 | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | |||
15:00 - 16:00 | Контрола квалитета II, Биохемијско инжењерство II - Група 3 Биохемија Лабораторијске вежбе Ђорђевић Татјана Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II, Хемијско-процесно инжењерство II, Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II Технолошке операције 1 Вежбе Бајац Јелена, Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | ||
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Прехрамбена биотехнологија II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II Биохемија Лабораторијске вежбе Ђорђевић Татјана Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 - 13:00 | Прехрамбена биотехнологија II Микробиологија Лабораторијске вежбе Томић Ана Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
Фармацеутско инжењерство II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
13:00 - 14:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | |||
14:00 - 15:00 | --- | ||||
15:00 - 16:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија, Бајац Јелена Амфитеатар |
Прехрамбена биотехнологија II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
--- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Биохемијско инжењерство II - Група 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Биохемијско инжењерство II - Група 1 Биохемија Лабораторијске вежбе Ђорђевић Татјана Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Биохемијско инжењерство II - Група 1 Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
Биохемијско инжењерство II Биокатализатори у биотехнолошкој производњи Предавања Додић Јелена, Граховац Јована 101/I |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | Биохемијско инжењерство II Биокатализатори у биотехнолошкој производњи Лабораторијске вежбе Додић Јелена, Граховац Јована 101/I |
--- |
12:00 - 13:00 | --- | Фармацеутско инжењерство II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија, Бајац Јелена Амфитеатар |
--- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Биохемијско инжењерство II - Група 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Технологије конзервисане хране II, Биохемијско инжењерство II - Група 2 Биохемија Лабораторијске вежбе Ђорђевић Татјана Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
Биохемијско инжењерство II Биокатализатори у биотехнолошкој производњи Предавања Додић Јелена, Граховац Јована 101/I |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | Биохемијско инжењерство II Биокатализатори у биотехнолошкој производњи Лабораторијске вежбе Додић Јелена, Граховац Јована 101/I |
Технологије конзервисане хране II, Биохемијско инжењерство II - Група 2 Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
12:00 - 13:00 | --- | Фармацеутско инжењерство II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | ||
13:00 - 14:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија, Бајац Јелена Амфитеатар |
--- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Биохемијско инжењерство II - Група 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Контрола квалитета II, Биохемијско инжењерство II - Група 3 Микробиологија Лабораторијске вежбе Томић Ана Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | Биохемијско инжењерство II Биокатализатори у биотехнолошкој производњи Предавања Додић Јелена, Граховац Јована 101/I |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | Биохемијско инжењерство II Биокатализатори у биотехнолошкој производњи Лабораторијске вежбе Додић Јелена, Граховац Јована 101/I |
--- |
12:00 - 13:00 | --- | Фармацеутско инжењерство II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | Контрола квалитета II, Биохемијско инжењерство II - Група 3 Биохемија Лабораторијске вежбе Ђорђевић Татјана Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија, Бајац Јелена Амфитеатар |
--- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | ||
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Хемијско-процесно инжењерство II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Предавања Јокић Александар 9/II |
Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II Катализа и каталитички процеси Лабораторијске вежбе Хаднађев-Костић Милица, Карановић Ђурђица Лабораторија 18, Стара зграда, III Спрат |
Хемијско-процесно инжењерство II Процесна мерна техника Предавања Николовски Бранислава 9/II |
09:00- 10:00 | Хемијско-процесно инжењерство II Процесна мерна техника Вежбе Николовски Бранислава, Бајац Јелена 9/II |
--- | |||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II Катализа и каталитички процеси Предавања Вулић Татјана 10/ПР |
Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Вежбе Јокић Александар 9/II |
|
12:00 - 13:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
Хемијско-процесно инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство III Заштита околине у хемијској индустрији Предавања Павличевић Јелена 9/II |
--- | ||
13:00 - 14:00 | --- | ||||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство III Заштита околине у хемијској индустрији Вежбе Лубура Јелена 10/I |
Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II, Хемијско-процесно инжењерство II, Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II Технолошке операције 1 Вежбе Бајац Јелена, Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | ||
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Нафтно-петрохемијско инжењерство II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II Транспорт нафте и гаса Предавања Говедарица Олга 16/I |
Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Предавања Јокић Александар 9/II |
Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II Катализа и каталитички процеси Лабораторијске вежбе Хаднађев-Костић Милица, Карановић Ђурђица Лабораторија 18, Стара зграда, III Спрат |
Нафтно-петрохемијско инжењерство II Транспорт нафте и гаса Вежбе Буљовчић Маја 16/I |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II Катализа и каталитички процеси Предавања Вулић Татјана 10/ПР |
Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Вежбе Јокић Александар 9/II |
|
12:00 - 13:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | --- | ||
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II, Хемијско-процесно инжењерство II, Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II Технолошке операције 1 Вежбе Бајац Јелена, Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Еко-енергетско инжењерство II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Фармацеутско инжењерство II - Група 2, Еко-енергетско инжењерство II Микробиологија Лабораторијске вежбе Томић Ана Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Предавања Јокић Александар 9/II |
Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II Катализа и каталитички процеси Лабораторијске вежбе Хаднађев-Костић Милица, Карановић Ђурђица Лабораторија 18, Стара зграда, III Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II Катализа и каталитички процеси Предавања Вулић Татјана 10/ПР |
Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Вежбе Јокић Александар 9/II |
12:00 - 13:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | --- | ||
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II, Хемијско-процесно инжењерство II, Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II Технолошке операције 1 Вежбе Бајац Јелена, Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Фармацеутско инжењерство II - Група 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | --- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | Микробиологија Лабораторијске вежбе Томић Ана Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
|
11:00 - 12:00 | Биохемија Лабораторијске вежбе Ђорђевић Татјана Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | Фармацеутско инжењерство II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | ||
13:00 - 14:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | |||
14:00 - 15:00 | --- | Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
|||
15:00 - 16:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија, Бајац Јелена Амфитеатар |
--- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Фармацеутско инжењерство II - Група 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Фармацеутско инжењерство II - Група 2, Еко-енергетско инжењерство II Микробиологија Лабораторијске вежбе Томић Ана Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | --- | Биохемија Лабораторијске вежбе Ђорђевић Татјана Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
12:00 - 13:00 | --- | Фармацеутско инжењерство II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | |
13:00 - 14:00 | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | |||
15:00 - 16:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија, Бајац Јелена Амфитеатар |
--- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Инжењерство материјала II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Инжењерство материјала II Увод у материјале Предавања Милановић Марија У договору са наставником |
--- | Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Предавања Јокић Александар 9/II |
--- | Инжењерство материјала II Структура и својства полимерних материјала Лабораторијске вежбе Рацков Сања, Стојанов Соња Лабораторија 2, Зграда петрохемије, III Спрат |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Инжењерство материјала II Увод у материјале Лабораторијске вежбе Милановић Марија, Стијеповић Иван Лабораторија 7, Зграда петрохемије, I Спрат |
--- | Инжењерство материјала II Структура и својства полимерних материјала Предавања Пилић Бранка 21/IV |
Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Вежбе Јокић Александар 9/II |
|
12:00 - 13:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | |||
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II, Хемијско-процесно инжењерство II, Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II Технолошке операције 1 Вежбе Бајац Јелена, Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Инжењерство угљенохидратне хране III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија шећера 1 Предавања Шереш Зита 2/V |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија скроба Предавања Докић Љубица 2/V |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија чоколаде и какао производа Предавања Пајин Биљана, Лончаревић Ивана 2/V |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија хлеба Предавања Шороња-Симовић Драгана 2/V |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија складиштења жита Предавања Фиштеш Александар 2/V |
09:00- 10:00 | |||||
10:00 - 11:00 | |||||
11:00 - 12:00 | Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија шећера 1 Лабораторијске вежбе Маравић Никола Лабораторија 10, Стара зграда, V Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија скроба Лабораторијске вежбе Николић Ивана Лабораторија 10, Стара зграда, V Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија чоколаде и какао производа Лабораторијске вежбе Лончаревић Ивана Лабораторија 9, Стара зграда, IV Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија хлеба Лабораторијске вежбе Петровић Јована Лабораторија 13, Стара зграда, V Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија складиштења жита Лабораторијске вежбе Бојанић Немања Лабораторија 10, Стара зграда, V Спрат |
12:00 - 13:00 | |||||
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Технологије конзервисане хране III - Група I | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Технологије конзервисане хране III Технологија производа од воћа и поврћа Предавања Тепић Хорецки Александра, Шумић Здравко 1/V |
--- | --- | --- | Технологија течних млечних производа и дезерата Лабораторијске вежбе Канурић Катарина, Дегенек Јована Лабораторија 15, Стара зграда, III Спрат |
09:00- 10:00 | Технологије конзервисане хране III Технологија течних млечних производа и дезерата Предавања Канурић Катарина, Иличић Мирела 9/II |
Технологија производа од воћа и поврћа Лабораторијске вежбе Тепић Хорецки Александра, Шумић Здравко Лабораторија 15, Стара зграда, III Спрат |
Технологија прераде уљарица Лабораторијске вежбе Романић Ранко Лабораторија 3, Стара зграда, IV Спрат |
||
10:00 - 11:00 | |||||
11:00 - 12:00 | Технологије конзервисане хране III Основи производње готове хране Предавања Јокановић Марија 10/ПР |
Технологија меса Лабораторијске вежбе Шојић Бранислав Лабораторија 10, Стара зграда, IV Спрат |
|||
12:00 - 13:00 | Технологије конзервисане хране III Технологија прераде уљарица Предавања Романић Ранко 19/IV |
Технологије конзервисане хране III Технологија меса Предавања Томовић Владимир, Шојић Бранислав 19/IV |
Основи производње готове хране Лабораторијске вежбе Шкаљац Снежана Лабораторија 10, Стара зграда, IV Спрат |
||
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Технологије конзервисане хране III - Група II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Технологије конзервисане хране III Технологија производа од воћа и поврћа Предавања Тепић Хорецки Александра, Шумић Здравко 1/V |
--- | --- | --- | Технологија меса Лабораторијске вежбе Шојић Бранислав Лабораторија 10, Стара зграда, IV Спрат |
09:00- 10:00 | Технологије конзервисане хране III Технологија течних млечних производа и дезерата Предавања Канурић Катарина, Иличић Мирела 9/II |
--- | Основи производње готове хране Лабораторијске вежбе Шкаљац Снежана Лабораторија 10, Стара зграда, IV Спрат |
||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Технологије конзервисане хране III Основи производње готове хране Предавања Јокановић Марија 10/ПР |
--- | --- | Технологија течних млечних производа и дезерата Лабораторијске вежбе Канурић Катарина, Дегенек Јована Лабораторија 15, Стара зграда, III Спрат |
|
12:00 - 13:00 | Технологије конзервисане хране III Технологија прераде уљарица Предавања Романић Ранко 19/IV |
Технологије конзервисане хране III Технологија меса Предавања Томовић Владимир, Шојић Бранислав 19/IV |
Технологија прераде уљарица Лабораторијске вежбе Романић Ранко Лабораторија 3, Стара зграда, IV Спрат |
||
13:00 - 14:00 | Технологија производа од воћа и поврћа Лабораторијске вежбе Тепић Хорецки Александра, Шумић Здравко Лабораторија 15, Стара зграда, III Спрат |
||||
14:00 - 15:00 | --- | ||||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Контрола квалитета III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Контрола квалитета III Контрола квалитета у технологијама меса, млека и готове хране Лабораторијске вежбе Шкаљац Снежана, Шојић Бранислав, Дегенек Јована Лабораторија 15, Стара зграда, III Спрат |
--- | --- | --- | Контрола квалитета III Технологија и контрола квалитета воде и отпадних вода Вежбе Кукић Драгана 12/ПР |
09:00- 10:00 | Контрола квалитета III Технологија и контрола квалитета воде и отпадних вода Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 12/ПР |
Контрола квалитета III Узорковање и припрема узорака за анализу Лабораторијске вежбе Шварц-Гајић Јарослава Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
Контрола квалитета III Узорковање и припрема узорака за анализу Предавања Шварц-Гајић Јарослава 1/V |
||
10:00 - 11:00 | Биохемијско инжењерство III - Група I, Биохемијско инжењерство III - Група II, Контрола квалитета III Инструменталне методе анализе Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица, Ђуровић Ана Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
||||
11:00 - 12:00 | |||||
12:00 - 13:00 | Контрола квалитета III, Биохемијско инжењерство III Инструменталне методе анализе Предавања Стојановић Зорица 12/ПР |
Контрола квалитета III Контрола квалитета у технологијама меса, млека и готове хране Предавања Канурић Катарина, Шојић Бранислав, Иличић Мирела 1/V |
--- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Прехрамбена биотехнологија III - Група I | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија III Анализа хране Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица, Ђуровић Ана Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 19/IV |
Прехрамбена биотехнологија III Технологија пекарског квасца Предавања Вучуровић Весна 12/ПР |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 19/IV |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | Технологија јаких алкохолних пића Лабораторијске вежбе Миљић Урош, Рајовић Јована Лабораторија 7, Стара зграда, II Спрат |
Технологија пекарског квасца Лабораторијске вежбе Вучуровић Весна, Рајовић Јована Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
|||
11:00 - 12:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија III Технологија слада Предавања Пејин Јелена 12/ПР |
|||
12:00 - 13:00 | Технологија слада Лабораторијске вежбе Прибић Милана Лабораторија 14, Стара зграда, II Спрат |
Прехрамбена биотехнологија III Технологија јаких алкохолних пића Предавања Пушкаш Владимир, Миљић Урош 12/ПР |
Прехрамбена биотехнологија III, Инжењерство угљенохидратне хране IV Анализа хране Предавања Кравић Снежана 10/ПР |
||
13:00 - 14:00 | --- | ||||
14:00 - 15:00 | --- | Биореактори Лабораторијске вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Лабораторија 1, Стара зграда, Подрум |
|||
15:00 - 16:00 | Прехрамбена биотехнологија III Технологија слада Вежбе Прибић Милана 1/V |
--- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Прехрамбена биотехнологија III - Група II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија III Анализа хране Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица, Ђуровић Ана Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 19/IV |
Прехрамбена биотехнологија III Технологија пекарског квасца Предавања Вучуровић Весна 12/ПР |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 19/IV |
09:00- 10:00 | Технологија слада Лабораторијске вежбе Прибић Милана Лабораторија 14, Стара зграда, II Спрат |
||||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија III Технологија слада Предавања Пејин Јелена 12/ПР |
--- | ||
12:00 - 13:00 | Технологија јаких алкохолних пића Лабораторијске вежбе Миљић Урош, Рајовић Јована Лабораторија 7, Стара зграда, II Спрат |
Прехрамбена биотехнологија III Технологија јаких алкохолних пића Предавања Пушкаш Владимир, Миљић Урош 12/ПР |
Прехрамбена биотехнологија III, Инжењерство угљенохидратне хране IV Анализа хране Предавања Кравић Снежана 10/ПР |
--- | |
13:00 - 14:00 | Технологија пекарског квасца Лабораторијске вежбе Вучуровић Весна, Рајовић Јована Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
||||
14:00 - 15:00 | Биореактори Лабораторијске вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Лабораторија 1, Стара зграда, Подрум |
--- | |||
15:00 - 16:00 | Прехрамбена биотехнологија III Технологија слада Вежбе Прибић Милана 1/V |
--- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Биохемијско инжењерство III - Група I | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Биохемијско инжењерство III Биопроцесна опрема Лабораторијске вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Лабораторија 1, Стара зграда, Подрум |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 19/IV |
Биохемијско инжењерство III Биопроцесна опрема Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 21/IV |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 19/IV |
09:00- 10:00 | --- | Биохемијско инжењерство III Биопроцесна опрема Вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 1/V |
|||
10:00 - 11:00 | --- | Биохемијско инжењерство III - Група I, Биохемијско инжењерство III - Група II, Контрола квалитета III Инструменталне методе анализе Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица, Ђуровић Ана Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
|||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Биохемијско инжењерство III Биореактори Лабораторијске вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Лабораторија 1, Стара зграда, Подрум |
Биохемијско инжењерство III Основи биологије ћелије и организама Предавања Марков Синиша, Ранитовић Александра 19/IV |
|
12:00 - 13:00 | Контрола квалитета III, Биохемијско инжењерство III Инструменталне методе анализе Предавања Стојановић Зорица 12/ПР |
--- | Материјали у биотехнологији Лабораторијске вежбе Стијеповић Иван, Рацков Сања Лабораторија 2, Зграда петрохемије, III Спрат |
||
13:00 - 14:00 | Биохемијско инжењерство III Основи биологије ћелије и организама Лабораторијске вежбе Томић Ана Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | |||
14:00 - 15:00 | Материјали у биотехнологији Вежбе Стијеповић Иван, Рацков Сања 1/V |
--- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | Материјали у биотехнологији Предавања Пилић Бранка 21/IV |
--- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Биохемијско инжењерство III - Група II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Мониторинг биопроцеса Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 21/IV |
Биохемијско инжењерство III Биопроцесна опрема Лабораторијске вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Лабораторија 1, Стара зграда, Подрум |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 19/IV |
Биохемијско инжењерство III Биопроцесна опрема Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 21/IV |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 19/IV |
09:00- 10:00 | Биохемијско инжењерство III Биопроцесна опрема Вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 1/V |
||||
10:00 - 11:00 | Мониторинг биопроцеса Лабораторијске вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
Биохемијско инжењерство III - Група I, Биохемијско инжењерство III - Група II, Контрола квалитета III Инструменталне методе анализе Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица, Ђуровић Ана Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
|||
11:00 - 12:00 | --- | Биохемијско инжењерство III Биореактори Лабораторијске вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Лабораторија 1, Стара зграда, Подрум |
Биохемијско инжењерство III Основи биологије ћелије и организама Предавања Марков Синиша, Ранитовић Александра 19/IV |
||
12:00 - 13:00 | Контрола квалитета III, Биохемијско инжењерство III Инструменталне методе анализе Предавања Стојановић Зорица 12/ПР |
--- | --- | ||
13:00 - 14:00 | Биохемијско инжењерство III Основи биологије ћелије и организама Лабораторијске вежбе Томић Ана Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Хемијско-процесно инжењерство III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Хемијско-процесно инжењерство III Пројектовање уређаја хемијске индустрије 1 Предавања Поповић Светлана 16/I |
Хемијско-процесно инжењерство III Сушење у процесној индустрији Вежбе Николовски Бранислава, Бајац Јелена 21/IV |
Хемијско-процесно инжењерство III Сушење у процесној индустрији Предавања Николовски Бранислава 21/IV |
--- | Хемијско-процесно инжењерство III, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III Хемијско-инжењерски прорачуни Предавања Бера Оскар 10/I |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство III Хемијски реактори 2 Вежбе Лукић Наташа 21/IV |
Хемијско-процесно инжењерство III Хемијски реактори 2 Предавања Лукић Наташа 21/IV |
Хемијско-процесно инжењерство III Пројектовање уређаја хемијске индустрије 1 Вежбе Поповић Светлана 16/I |
Хемијско-процесно инжењерство III, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III Хемијско-инжењерски прорачуни Вежбе Бера Оскар, Балабан Дарио 10/I |
12:00 - 13:00 | --- | ||||
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Нафтно-петрохемијско инжењерство III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Технологија производње и примене гаса Вежбе Благојевић Јулијана, Буљовчић Маја 16/I |
--- | Хемијско-процесно инжењерство III, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III Хемијско-инжењерски прорачуни Предавања Бера Оскар 10/I |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Технологија примарних петрохемијских производа Предавања Говедарица Олга 16/I |
--- | Хемијско-процесно инжењерство III, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III Хемијско-инжењерски прорачуни Вежбе Бера Оскар, Балабан Дарио 10/I |
12:00 - 13:00 | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Технологија примарних петрохемијских производа Вежбе Благојевић Јулијана 16/I |
Нафтно-петрохемијско инжењерство III Технологија производње и примене гаса Предавања Говедарица Драган 16/I |
--- | ||
13:00 - 14:00 | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Производи нафте Вежбе Благојевић Јулијана 16/I |
|||
14:00 - 15:00 | --- | ||||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Производи нафте Предавања Говедарица Драган 16/I |
--- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Еко-енергетско инжењерство III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Еко-енергетско инжењерство III Мониторинг животне средине Предавања Малбаша Радомир 12/ПР |
Еко-енергетско инжењерство III Мониторинг животне средине Лабораторијске вежбе Малбаша Радомир, Витас Јасмина Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | --- | Хемијско-процесно инжењерство III, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III Хемијско-инжењерски прорачуни Предавања Бера Оскар 10/I |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Еко-енергетско инжењерство III Процесна енергетика Вежбе Поповић Светлана 1/V |
--- | Хемијско-процесно инжењерство III, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III Хемијско-инжењерски прорачуни Вежбе Бера Оскар, Балабан Дарио 10/I |
||
12:00 - 13:00 | Еко-енергетско инжењерство III Процесна енергетика Предавања Поповић Светлана 21/IV |
Хемијско-процесно инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство III Заштита околине у хемијској индустрији Предавања Павличевић Јелена 9/II |
--- | ||
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство III Заштита околине у хемијској индустрији Вежбе Лубура Јелена 10/I |
--- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Фармацеутско инжењерство III - Група I | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Фармацеутско инжењерство III Технологија воде у фармацеутској индустрији Вежбе Кукић Драгана 19/IV |
Технолошки процеси у синтези лекова Лабораторијске вежбе Павлић Бранимир Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 19/IV |
--- | Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 19/IV |
09:00- 10:00 | Биотехнолошка производња лекова Лабораторијске вежбе Сулејмановић Мирјана, Симић Синиша Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
||||
10:00 - 11:00 | Фармацеутско инжењерство III Технолошки процеси у синтези лекова Предавања Зековић Зоран, Павлић Бранимир 19/IV |
Фармацеутско инжењерство III Инструментална анализа фармацеутских производа Предавања Шварц-Гајић Јарослава 12/ПР |
|||
11:00 - 12:00 | --- | Фармацеутско инжењерство III Биотехнолошка производња лекова Предавања Додић Јелена, Граховац Јована 12/ПР |
|||
12:00 - 13:00 | --- | Инструментална анализа фармацеутских производа Лабораторијске вежбе Стојановић Зорица, Ђуровић Ана Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
|||
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | Биореактори Лабораторијске вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Лабораторија 1, Стара зграда, Подрум |
Фармацеутско инжењерство III Технологија воде у фармацеутској индустрији Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 12/ПР |
--- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Фармацеутско инжењерство III - Група II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Фармацеутско инжењерство III Технологија воде у фармацеутској индустрији Вежбе Кукић Драгана 19/IV |
--- | Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 19/IV |
Инструментална анализа фармацеутских производа Лабораторијске вежбе Стојановић Зорица, Ђуровић Ана Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 19/IV |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | Фармацеутско инжењерство III Технолошки процеси у синтези лекова Предавања Зековић Зоран, Павлић Бранимир 19/IV |
--- | Фармацеутско инжењерство III Инструментална анализа фармацеутских производа Предавања Шварц-Гајић Јарослава 12/ПР |
||
11:00 - 12:00 | Технолошки процеси у синтези лекова Лабораторијске вежбе Павлић Бранимир Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
Фармацеутско инжењерство III Биотехнолошка производња лекова Предавања Додић Јелена, Граховац Јована 12/ПР |
|||
12:00 - 13:00 | Биотехнолошка производња лекова Лабораторијске вежбе Сулејмановић Мирјана, Симић Синиша Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
||||
13:00 - 14:00 | Биореактори Лабораторијске вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Лабораторија 1, Стара зграда, Подрум |
--- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | Фармацеутско инжењерство III Технологија воде у фармацеутској индустрији Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 12/ПР |
--- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Инжењерство материјала III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Инжењерство материјала III Реологија и реометрија Лабораторијске вежбе Танасић Јелена, Костић Марија Лабораторија 5, Зграда петрохемије, III спрат |
--- | Инжењерство материјала III Реологија и реометрија Предавања Ристић Иван 9/II |
Инжењерство материјала III Методе испитивања материјала Лабораторијске вежбе Вучетић Снежана, Стијеповић Иван Лабораторија 1, Стара зграда, Подрум |
09:00- 10:00 | --- | Инжењерство материјала III Особине керамичких материјала Предавања Срдић Владимир, Стијеповић Иван 10/ПР |
|||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | Инжењерство материјала III Технологија прераде пластичних маса Предавања Јовичић Мирјана 1/V |
Инжењерство материјала III Технологија прераде пластичних маса Лабораторијске вежбе Стојанов Соња Лабораторија 2, Зграда петрохемије, III Спрат |
|||
12:00 - 13:00 | --- | Инжењерство материјала III Особине керамичких материјала Лабораторијске вежбе Стијеповић Иван |
Инжењерство материјала III Методе испитивања материјала Предавања Вучетић Снежана 1/V |
||
13:00 - 14:00 | --- | ||||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Инжењерство угљенохидратне хране IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Инжењерство угљенохидратне хране IV Технологија воде и отпадних вода Вежбе Кукић Драгана 19/IV |
Инжењерство угљенохидратне хране IV Технологија воде и отпадних вода Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 12/ПР |
--- | --- |
09:00- 10:00 | Инжењерство угљенохидратне хране IV Примена наменских масти у кондиторској и пекарској индустрији Предавања Пајин Биљана, Лончаревић Ивана 10/ПР |
--- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Инжењерство угљенохидратне хране IV Примена наменских масти у кондиторској и пекарској индустрији Лабораторијске вежбе Лончаревић Ивана Лабораторија 9, Стара зграда, IV Спрат |
--- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране IV, Технологије конзервисане хране IV Амбалажа и паковање Предавања Поповић Сенка 10/ПР |
|
12:00 - 13:00 | Инжењерство угљенохидратне хране IV Анализа хране Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица, Ђуровић Ана Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
Прехрамбена биотехнологија III, Инжењерство угљенохидратне хране IV Анализа хране Предавања Кравић Снежана 10/ПР |
--- | ||
13:00 - 14:00 | --- | Инжењерство угљенохидратне хране IV, Технологије конзервисане хране IV Амбалажа и паковање Лабораторијске вежбе Хромиш Невена Лабораторија 109, Нова зграда, I Спрат |
|||
14:00 - 15:00 | --- | --- | |||
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Технологије конзервисане хране IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Технологије конзервисане хране IV Стандарди у сензорној анализи хране Лабораторијске вежбе Томовић Владимир, Шојић Бранислав Лабораторија 117/118, Нова зграда, I Спрат |
--- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | --- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | --- | |
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране IV, Технологије конзервисане хране IV Амбалажа и паковање Предавања Поповић Сенка 10/ПР |
|
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране IV, Технологије конзервисане хране IV Амбалажа и паковање Лабораторијске вежбе Хромиш Невена Лабораторија 109, Нова зграда, I Спрат |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | Технологије конзервисане хране IV Стандарди у сензорној анализи хране Предавања Томовић Владимир 19/IV |
--- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Контрола квалитета IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Контрола квалитета IV Анализа хране воде, ваздуха, земљишта и предмета опште употребе Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
--- | --- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | --- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | --- | |
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | Контрола квалитета IV Контрола квалитета амбалаже и паковања Предавања Сенка Поповић - 10/ПР |
|
12:00 - 13:00 | Контрола квалитета IV Контрола квалитета амбалаже и паковања Лабораторијске вежбе Хромиш Невена Лабораторија 109, Нова зграда, I Спрат |
--- | --- | Контрола квалитета IV Анализа хране воде, ваздуха, земљишта и предмета опште употребе Предавања Кравић Снежана 9/II |
|
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Прехрамбена биотехнологија IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија IV Технологија микробиолошке биомасе Лабораторијске вежбе Граховац Јована, Дмитровић Селена У договору са наставником |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | --- | |
11:00 - 12:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија IV Технологија микробиолошке биомасе Предавања Граховац Јована 10/ПР |
--- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | Прехрамбена биотехнологија IV Заштита околине у прехрамбеним биотехнологијама Вежбе Кукић Драгана 26/ПР |
Прехрамбена биотехнологија IV Заштита околине у прехрамбеним биотехнологијама Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 10/ПР |
--- | --- | --- |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Биохемијско инжењерство IV - Група I | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 - 12:00 | --- | Биохемијско инжењерство IV Пројектовање биопроцеса Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 101/I |
--- | --- | Пројектовање биопроцеса Вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 101/I |
12:00 - 13:00 | Биохемијско инжењерство IV Генетичко инжењерство Предавања Граховац Јована 9/II |
--- | Генетичко инжењерство Лабораторијске вежбе Дмитровић Селена Лабораторија 1, Стара зграда, Подрум |
||
13:00 - 14:00 | --- | ||||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Биохемијско инжењерство IV - Група II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 - 12:00 | --- | Биохемијско инжењерство IV Пројектовање биопроцеса Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 101/I |
--- | --- | --- |
12:00 - 13:00 | Биохемијско инжењерство IV Генетичко инжењерство Предавања Граховац Јована 9/II |
Пројектовање биопроцеса Вежбе Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 101/I |
--- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | Генетичко инжењерство Лабораторијске вежбе Граховац Јована Лабораторија 1, Стара зграда, Подрум |
--- | |
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Хемијско-процесно инжењерство IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Одрживи развој и индустријски системи Вежбе Вулић Татјана, Карановић Ђурђица 10/ПР |
Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Одрживи развој и индустријски системи Предавања Вулић Татјана 26/ПР |
Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Примена рачунара 2 Вежбе Лубура Јелена 10/I |
--- |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Примена рачунара 2 Предавања Којић Предраг 10/I |
--- | --- | |
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Нафтно-петрохемијско инжењерство IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Одрживи развој и индустријски системи Вежбе Вулић Татјана, Карановић Ђурђица 10/ПР |
Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Одрживи развој и индустријски системи Предавања Вулић Татјана 26/ПР |
Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Примена рачунара 2 Вежбе Лубура Јелена 10/I |
--- |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Примена рачунара 2 Предавања Којић Предраг 10/I |
--- | --- | |
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Еко-енергетско инжењерство IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Одрживи развој и индустријски системи Вежбе Вулић Татјана, Карановић Ђурђица 10/ПР |
Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Одрживи развој и индустријски системи Предавања Вулић Татјана 26/ПР |
Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Примена рачунара 2 Вежбе Лубура Јелена 10/I |
--- |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Примена рачунара 2 Предавања Којић Предраг 10/I |
--- | --- | |
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Фармацеутско инжењерство IV - Група I | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | Фармацеутско инжењерство IV Анализа фармацеутских производа Предавања Витас Јасмина 19/IV |
Фармацеутско инжењерство IV Технологија готових лекова Предавања Зековић Зоран 10/ПР |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | --- | |
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 - 13:00 | Технологија готових лекова Лабораторијске вежбе Видовић Сенка, Сулејмановић Мирјана, Кривошија Слађана Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
--- | --- | --- | --- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | Анализа фармацеутских производа Лабораторијске вежбе Витас Јасмина, Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Фармацеутско инжењерство IV - Група II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | Фармацеутско инжењерство IV Анализа фармацеутских производа Предавања Витас Јасмина 19/IV |
Фармацеутско инжењерство IV Технологија готових лекова Предавања Зековић Зоран 10/ПР |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | Технологија готових лекова Лабораторијске вежбе Видовић Сенка, Сулејмановић Мирјана, Кривошија Слађана Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
--- | |
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
Анализа фармацеутских производа Лабораторијске вежбе Витас Јасмина, Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Фармацеутско инжењерство IV - Група III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | Фармацеутско инжењерство IV Анализа фармацеутских производа Предавања Витас Јасмина 19/IV |
Фармацеутско инжењерство IV Технологија готових лекова Предавања Зековић Зоран 10/ПР |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | --- | |
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Технологија готових лекова Лабораторијске вежбе Видовић Сенка, Сулејмановић Мирјана, Кривошија Слађана Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
--- | --- |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | Анализа фармацеутских производа Лабораторијске вежбе Витас Јасмина, Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Инжењерство материјала IV - Група I | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | Примена полимерних материјала Лабораторијске вежбе Рацков Сања, Стојанов Соња Лабораторија 2, Зграда петрохемије, III Спрат |
--- |
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | Инжењерство материјала IV Рециклирање полимерних материјала Лабораторијске вежбе Стојанов Соња Лабораторија 5, Зграда петрохемије, III спрат |
--- | --- | Инжењерство материјала IV Рециклирање полимерних материјала Предавања Јовичић Мирјана 1/V |
--- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | --- | Инжењерство материјала IV Примена полимерних материјала Предавања Пилић Бранка 26/ПР |
--- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Инжењерство материјала IV - Група II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 - 11:00 | Примена полимерних материјала Лабораторијске вежбе Рацков Сања, Стојанов Соња Лабораторија 2, Зграда петрохемије, III Спрат |
--- | --- | --- | --- |
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | Инжењерство материјала IV Рециклирање полимерних материјала Лабораторијске вежбе Стојанов Соња Лабораторија 5, Зграда петрохемије, III спрат |
--- | --- | Инжењерство материјала IV Рециклирање полимерних материјала Предавања Јовичић Мирјана 1/V |
--- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | --- | Инжењерство материјала IV Примена полимерних материјала Предавања Пилић Бранка 26/ПР |
--- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |