Група 1 - ЕМ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Група 1 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | Група 1, Група 2, Група 3 Математика 2 Вежбе Дошеновић Татјана 19/IV |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Предавања Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | Група 1 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | ||
12:00 - 13:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Вежбе Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | -x- | |
16:00 - 17:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
--- | --- | -x- |
17:00 - 18:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | --- | -x- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
-x- | |
19:00 - 20:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | -x- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 1 - ОИ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Група 1 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | Група 1, Група 2, Група 3 Математика 2 Вежбе Дошеновић Татјана 19/IV |
09:00- 10:00 | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ, Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ, Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ, Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Предавања Online Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица |
--- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Група 1 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | |
12:00 - 13:00 | --- | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ Основи инжењерства Вежбе Online Маравић Никола, Бојанић Немања |
--- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | -x- | |
16:00 - 17:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
--- | --- | -x- |
17:00 - 18:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | --- | -x- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
-x- | |
19:00 - 20:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | -x- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 2 - ЕМ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Група 2 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | Група 1, Група 2, Група 3 Математика 2 Вежбе Дошеновић Татјана 19/IV |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Предавања Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | ||
12:00 - 13:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Вежбе Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | --- | --- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | Група 2 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | -x- | ||
16:00 - 17:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
--- | -x- | |
17:00 - 18:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | --- | -x- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
-x- | |
19:00 - 20:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | -x- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 2 - ОИ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Група 2 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | Група 1, Група 2, Група 3 Математика 2 Вежбе Дошеновић Татјана 19/IV |
09:00- 10:00 | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ, Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ, Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ, Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Предавања Online Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица |
--- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ Основи инжењерства Вежбе Online Маравић Никола, Бојанић Немања |
--- | --- | --- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | Група 2 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | -x- | ||
16:00 - 17:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
--- | -x- | |
17:00 - 18:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | --- | -x- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
-x- | |
19:00 - 20:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | -x- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 3 - ЕМ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3 Математика 2 Вежбе Дошеновић Татјана 19/IV |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | --- | |
10:00 - 11:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Предавања Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | --- | |
11:00 - 12:00 | --- | Група 3 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | ||
12:00 - 13:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Вежбе Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | Група 3 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | -x- | ||
16:00 - 17:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
--- | -x- | |
17:00 - 18:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | --- | -x- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
-x- | |
19:00 - 20:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | -x- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 3 - ОИ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3 Математика 2 Вежбе Дошеновић Татјана 19/IV |
09:00- 10:00 | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ, Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ, Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ, Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Предавања Online Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица |
--- | --- | --- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Група 3 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | |
12:00 - 13:00 | --- | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ Основи инжењерства Вежбе Online Маравић Никола, Бојанић Немања |
--- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | Група 3 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | -x- | ||
16:00 - 17:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
--- | -x- | |
17:00 - 18:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | --- | -x- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
-x- | |
19:00 - 20:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | -x- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 4 - ЕМ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Вежбе Брдар Мирјана 19/IV |
Група 4 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Предавања Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | ||
11:00 - 12:00 | Група 4 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | --- | ||
12:00 - 13:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Вежбе Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | -x- | |
16:00 - 17:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
--- | --- | -x- |
17:00 - 18:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | --- | -x- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
-x- | |
19:00 - 20:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | -x- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 4 - ОИ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Вежбе Брдар Мирјана 19/IV |
Група 4 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- |
09:00- 10:00 | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ, Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ, Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ, Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Предавања Online Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица |
--- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | Група 4 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ Основи инжењерства Вежбе Online Маравић Никола, Бојанић Немања |
--- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | -x- | ||
16:00 - 17:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
--- | --- | -x- |
17:00 - 18:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | --- | -x- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
-x- | |
19:00 - 20:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | -x- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 5 - ЕМ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Група 5 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Вежбе Брдар Мирјана 19/IV |
--- | Група 5 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Предавања Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | ||
12:00 - 13:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Вежбе Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | --- | --- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | -x- | |
16:00 - 17:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
--- | --- | -x- |
17:00 - 18:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | --- | -x- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
-x- | |
19:00 - 20:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | -x- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 5 - ОИ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Група 5 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Вежбе Брдар Мирјана 19/IV |
--- | Група 5 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
09:00- 10:00 | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ, Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ, Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ, Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Предавања Online Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица |
--- | |||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- |
14:00 - 15:00 | --- | --- | Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ Основи инжењерства Вежбе Online Маравић Никола, Бојанић Немања |
--- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | -x- | ||
16:00 - 17:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
--- | --- | -x- |
17:00 - 18:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | --- | -x- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
-x- | |
19:00 - 20:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | -x- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 6 - ЕМ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Вежбе Брдар Мирјана 19/IV |
--- | Група 6 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Предавања Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | ||
11:00 - 12:00 | Група 6 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | --- | ||
12:00 - 13:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Вежбе Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | -x- | |
16:00 - 17:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
--- | --- | -x- |
17:00 - 18:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | --- | -x- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
-x- | |
19:00 - 20:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | -x- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 6 - ОИ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Вежбе Брдар Мирјана 19/IV |
--- | Група 6 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
09:00- 10:00 | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ, Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ, Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ, Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Предавања Online Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица |
--- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | Група 6 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ Основи инжењерства Вежбе Online Маравић Никола, Бојанић Немања |
--- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | -x- | ||
16:00 - 17:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
--- | --- | -x- |
17:00 - 18:00 | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | --- | -x- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Математика 2 Предавања Online Дошеновић Татјана, Брдар Мирјана |
-x- | |
19:00 - 20:00 | --- | Група 1, Група 2, Група 3, Група 4, Група 5, Група 6 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | -x- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | -x- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 7 - ЕМ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Група 7 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | Група 7, Група 8 Математика 2 Вежбе Ракић Душан Амфитеатар |
--- |
09:00- 10:00 | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | ||
10:00 - 11:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Предавања Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | |||
11:00 - 12:00 | --- | Група 7 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Витас Јасмина Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
|||
12:00 - 13:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Вежбе Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | -x- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
--- | -x- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | -x- | |
19:00 - 20:00 | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
-x- |
20:00 - 21:00 | --- | -x- | |||
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 7 - ОИ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Група 7 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | Група 7, Група 8 Математика 2 Вежбе Ракић Душан Амфитеатар |
--- |
09:00- 10:00 | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ, Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ, Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ, Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Предавања Online Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | ||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Група 7 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Витас Јасмина Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
||
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ Основи инжењерства Вежбе Online Маравић Никола, Бојанић Немања |
-x- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | -x- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
--- | -x- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | -x- | |
19:00 - 20:00 | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
-x- |
20:00 - 21:00 | --- | -x- | |||
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 8 - ЕМ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | Група 7, Група 8 Математика 2 Вежбе Ракић Душан Амфитеатар |
--- |
09:00- 10:00 | --- | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | |
10:00 - 11:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Предавања Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | Група 8 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
|||
12:00 - 13:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Вежбе Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | Група 8 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Витас Јасмина Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | -x- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | -x- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
--- | -x- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | -x- | |
19:00 - 20:00 | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
-x- |
20:00 - 21:00 | --- | -x- | |||
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 8 - ОИ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | Група 7, Група 8 Математика 2 Вежбе Ракић Душан Амфитеатар |
--- |
09:00- 10:00 | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ, Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ, Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ, Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Предавања Online Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица |
--- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Група 8 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
||
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | |
14:00 - 15:00 | --- | Група 8 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Витас Јасмина Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ Основи инжењерства Вежбе Online Маравић Никола, Бојанић Немања |
-x- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | -x- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
--- | -x- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | -x- | |
19:00 - 20:00 | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
-x- |
20:00 - 21:00 | --- | -x- | |||
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 9 - ЕМ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Вежбе Такачи Александар Амфитеатар |
--- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | --- | |
10:00 - 11:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Предавања Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | ||
11:00 - 12:00 | Група 9 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | |||
12:00 - 13:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Вежбе Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | Група 9 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | -x- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | -x- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
--- | -x- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | -x- | |
19:00 - 20:00 | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
-x- |
20:00 - 21:00 | --- | -x- | |||
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 9 - ОИ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Вежбе Такачи Александар Амфитеатар |
--- | --- | --- |
09:00- 10:00 | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ, Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ, Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ, Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Предавања Online Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | --- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | Група 9 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | ||
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | Група 9 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- |
15:00 - 16:00 | Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Вежбе Online Маравић Никола, Бојанић Немања |
--- | --- | -x- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | -x- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
--- | -x- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | -x- | |
19:00 - 20:00 | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
-x- |
20:00 - 21:00 | --- | -x- | |||
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 10 - ЕМ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Вежбе Такачи Александар Амфитеатар |
--- | Група 10 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Витас Јасмина Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- |
09:00- 10:00 | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | ||
10:00 - 11:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Предавања Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | |||
12:00 - 13:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Вежбе Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | --- | --- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | |
14:00 - 15:00 | --- | Група 10 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | -x- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | -x- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
--- | -x- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | -x- | |
19:00 - 20:00 | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
-x- |
20:00 - 21:00 | --- | -x- | |||
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 10 - ОИ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Вежбе Такачи Александар Амфитеатар |
--- | Група 10 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Витас Јасмина Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- |
09:00- 10:00 | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ, Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ, Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ, Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Предавања Online Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | ||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | ||
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 - 15:00 | --- | Група 10 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Вежбе Online Маравић Никола, Бојанић Немања |
--- | --- | -x- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | -x- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
--- | -x- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | -x- | |
19:00 - 20:00 | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
-x- |
20:00 - 21:00 | --- | -x- | |||
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 11 - ЕМ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Вежбе Такачи Александар Амфитеатар |
--- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | --- | |
10:00 - 11:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Предавања Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | ||
11:00 - 12:00 | Група 11 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | |||
12:00 - 13:00 | Група 1 - ЕМ, Група 2 - ЕМ, Група 3 - ЕМ, Група 4 - ЕМ, Група 5 - ЕМ, Група 6 - ЕМ, Група 7 - ЕМ, Група 8 - ЕМ, Група 9 - ЕМ, Група 10 - ЕМ, Група 11 - ЕМ Елементи машинства Вежбе Павличевић Јелена 26/ПР |
--- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | Група 11 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | -x- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | -x- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
--- | -x- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | -x- | |
19:00 - 20:00 | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
-x- |
20:00 - 21:00 | --- | -x- | |||
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Група 11 - ОИ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Вежбе Такачи Александар Амфитеатар |
--- | --- | --- |
09:00- 10:00 | Група 1 - ОИ, Група 2 - ОИ, Група 3 - ОИ, Група 4 - ОИ, Група 5 - ОИ, Група 6 - ОИ, Група 7 - ОИ, Група 8 - ОИ, Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Предавања Online Вулић Татјана, Хаднађев-Костић Милица |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Аналитичка хемија Предавања Online Малбаша Радомир, Витас Јасмина |
--- | --- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | Група 11 Органска хемија Лабораторијске вежбе Ковачевић Страхиња, Караџић Милица Лабораторија 21, Стара зграда, II Спрат |
--- | ||
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | Група 11 Аналитичка хемија Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- |
15:00 - 16:00 | Група 9 - ОИ, Група 10 - ОИ, Група 11 - ОИ Основи инжењерства Вежбе Online Маравић Никола, Бојанић Немања |
--- | --- | -x- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | -x- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
--- | -x- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | -x- | |
19:00 - 20:00 | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
--- | Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Органска хемија Предавања Online Чанадановић-Брунет Јасна, Тумбас Шапоњац Весна, Вулић Јелена |
Група 7, Група 8, Група 9, Група 10, Група 11 Математика 2 Предавања Online Такачи Александар |
-x- |
20:00 - 21:00 | --- | -x- | |||
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Инжењерство угљенохидратне хране II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | ||
13:00 - 14:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
--- | --- | ||
14:00 - 15:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 1 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II Технолошке операције 1 Вежбе Стијеповић Иван Амфитеатар |
--- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Технологије конзервисане хране II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Технологије конзервисане хране II Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
Технологије конзервисане хране II, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 2 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
Технологије конзервисане хране II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
--- |
12:00 - 13:00 | --- | ||||
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II Технолошке операције 1 Вежбе Стијеповић Иван Амфитеатар |
--- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Контрола квалитета II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Контрола квалитета II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
--- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | ||
13:00 - 14:00 | --- | --- | Контрола квалитета II Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
||
14:00 - 15:00 | --- | Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 3 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II Технолошке операције 1 Вежбе Стијеповић Иван Амфитеатар |
|
15:00 - 16:00 | --- | --- | |||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија II Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија Амфитеатар |
||
14:00 - 15:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 1 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | Технологије конзервисане хране II, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 2 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | ||
13:00 - 14:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија Амфитеатар |
|||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија II Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија Амфитеатар |
||
14:00 - 15:00 | --- | Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 3 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Биохемијско инжењерство II, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 4 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | ||
13:00 - 14:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија Амфитеатар |
|||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Фармацеутско инжењерство II - Група 1, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 5 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
|||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија II Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија Амфитеатар |
||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Фармацеутско инжењерство II - Група 2, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 6 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
|||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија II Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија Амфитеатар |
||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Контрола квалитета II Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
--- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Биохемијско инжењерство II, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 4 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
Биохемијско инжењерство II Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | --- | |||
13:00 - 14:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија Амфитеатар |
|||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Биохемијско инжењерство II - Биокатализатори у биотехнолошкој производњи | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | Биохемијско инжењерство II, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 4 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
Биохемијско инжењерство II Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | --- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | Биокатализатори у биотехнолошкој производњи Предавања Додић Јелена, Граховац Јована 101/I |
--- | ||
13:00 - 14:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија Амфитеатар |
|||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | Биокатализатори у биотехнолошкој производњи Вежбе Додић Јелена, Граховац Јована 101/I |
|
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Хемијско-процесно инжењерство II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Хемијско-процесно инжењерство II Процесна мерна техника Предавања Николовски Бранислава 10/ПР |
--- | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II, Инжењерство материјала III Катализа и каталитички процеси Предавања Online Вулић Татјана |
--- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
12:00 - 13:00 | Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Вежбе Јокић Александар 19/IV |
Хемијско-процесно инжењерство II Процесна мерна техника Вежбе Николовски Бранислава 19/IV |
--- | --- | |
13:00 - 14:00 | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II Катализа и каталитички процеси Лабораторијске вежбе Хаднађев-Костић Милица, Карановић Ђурђица Лабораторија 18, Стара зграда, III Спрат |
Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Предавања Јокић Александар 10/ПР |
|||
14:00 - 15:00 | --- | ||||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Вежбе Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Нафтно-петрохемијско инжењерство II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Нафтно-петрохемијско инжењерство II Транспорт нафте и гаса Вежбе Буљовчић Маја 19/IV |
--- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II Транспорт нафте и гаса Предавања Говедарица Олга 10/I |
Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II, Инжењерство материјала III Катализа и каталитички процеси Предавања Online Вулић Татјана |
--- |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Вежбе Јокић Александар 19/IV |
--- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II Катализа и каталитички процеси Лабораторијске вежбе Хаднађев-Костић Милица, Карановић Ђурђица Лабораторија 18, Стара зграда, III Спрат |
Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Предавања Јокић Александар 10/ПР |
||
14:00 - 15:00 | --- | --- | |||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Вежбе Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Еко-енергетско инжењерство II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Еко-енергетско инжењерство II Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II, Инжењерство материјала III Катализа и каталитички процеси Предавања Online Вулић Татјана |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | --- | --- | --- |
12:00 - 13:00 | Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Вежбе Јокић Александар 19/IV |
--- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II Катализа и каталитички процеси Лабораторијске вежбе Хаднађев-Костић Милица, Карановић Ђурђица Лабораторија 18, Стара зграда, III Спрат |
Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Предавања Јокић Александар 10/ПР |
||
14:00 - 15:00 | --- | --- | |||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Вежбе Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Фармацеутско инжењерство II - Група 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Фармацеутско инжењерство II - Група 1, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 5 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | ||
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | ||
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | ||
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Фармацеутско инжењерство II - Група 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Фармацеутско инжењерство II - Група 2, Прехрамбена биотехнологија II - Биохемија - Група 6 Биохемија Лабораторијске вежбе Милошевић Маја, Перовић Милица Лабораторија 11, Стара зграда, II Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Биохемија Предавања Антов Мирјана Амфитеатар |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Микробиологија Предавања Марков Синиша, Цветковић Драгољуб Амфитеатар |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Колоидна хемија Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
--- | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II - Колоидна хемија, Фармацеутско инжењерство II Колоидна хемија Предавања Катона Јарослав Амфитеатар |
--- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | ||
13:00 - 14:00 | Микробиологија Лабораторијске вежбе Ранитовић Александра, Томић Ана, Шовљански Оља Лабораторија 20, Стара зграда, IV Спрат |
--- | --- | --- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | Прехрамбена биотехнологија II, Биохемијско инжењерство II, Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Предавања Радојковић Марија Амфитеатар |
Фармацеутско инжењерство II Технолошке операције 1 Вежбе Радојковић Марија Амфитеатар |
--- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | ||
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | ||
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Инжењерство материјала II | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Инжењерство материјала II Структура и својства полимерних материјала Лабораторијске вежбе Пилић Бранка, Рацков Сања |
--- | Инжењерство материјала II Увод у материјале Предавања Милановић Марија 10/ПР |
--- | --- |
09:00- 10:00 | --- | Инжењерство материјала II Структура и својства полимерних материјала Предавања Пилић Бранка 19/IV |
--- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Инжењерство угљенохидратне хране II, Технологије конзервисане хране II, Контрола квалитета II, Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Предавања Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | --- | ||
12:00 - 13:00 | Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Вежбе Јокић Александар 19/IV |
--- | --- | ||
13:00 - 14:00 | --- | --- | Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Пренос топлоте и масе Предавања Јокић Александар 10/ПР |
||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | Инжењерство материјала II Увод у материјале Вежбе Милановић Марија, Стијеповић Иван 10/I |
--- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство II, Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Инжењерство материјала II Технолошке операције 1 Вежбе Николовски Бранислава Амфитеатар |
--- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Инжењерство угљенохидратне хране III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија шећера 1 Предавања Шереш Зита 2/V |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија скроба Предавања Докић Љубица 2/V |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија чоколаде и какао производа Предавања Пајин Биљана, Лончаревић Ивана 2/V |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија хлеба Предавања Шороња-Симовић Драгана 2/V |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија складиштења жита Предавања Фиштеш Александар 2/V |
09:00- 10:00 | |||||
10:00 - 11:00 | |||||
11:00 - 12:00 | Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија шећера 1 Лабораторијске вежбе Маравић Никола Лабораторија 10, Стара зграда, V Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија скроба Лабораторијске вежбе Николић Ивана Лабораторија 10, Стара зграда, V Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија чоколаде и какао производа Лабораторијске вежбе Лончаревић Ивана Лабораторија 9, Стара зграда, IV Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија хлеба Лабораторијске вежбе Захорец Јана Лабораторија 13, Стара зграда, V Спрат |
Инжењерство угљенохидратне хране III Технологија складиштења жита Лабораторијске вежбе Бојанић Немања Лабораторија 10, Стара зграда, V Спрат |
12:00 - 13:00 | |||||
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Технологије конзервисане хране III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Технологије конзервисане хране III Технологија уља и масти 1 Лабораторијске вежбе Лужаић Тања Лабораторија 17, Стара зграда, IV Спрат |
Технологије конзервисане хране III Технологија уља и масти 1 Предавања Романић Ранко 19/IV |
Технологије конзервисане хране III Основи производње готове хране Лабораторијске вежбе Даничић Татјана Лабораторија 10, Стара зграда, IV Спрат |
--- | Технологије конзервисане хране III Технологија производа од воћа и поврћа Предавања Тепић Хорецки Александра, Шумић Здравко 9/II |
09:00- 10:00 | Технологије конзервисане хране III Технологија меса Предавања Томовић Владимир, Шојић Бранислав 9/II |
Технологије конзервисане хране III Технологија производа од воћа и поврћа Вежбе Тепић Хорецки Александра, Шумић Здравко Лабораторија 15, Стара зграда, III Спрат |
|||
10:00 - 11:00 | |||||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | ||
12:00 - 13:00 | Технологије конзервисане хране III Основи производње готове хране Предавања Јокановић Марија 9/II |
Технологије конзервисане хране III Технологија течних млечних производа и дезерата Предавања Иличић Мирела, Канурић Катарина 9/II |
--- | --- | --- |
13:00 - 14:00 | Технологије конзервисане хране III Технологија меса Вежбе Шојић Бранислав 9/II |
--- | Технологије конзервисане хране III Технологија течних млечних производа и дезерата Лабораторијске вежбе Вукић Дајана Лабораторија 15, Стара зграда, III Спрат |
||
14:00 - 15:00 | --- | --- | |||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Контрола квалитета III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Контрола квалитета III Контрола квалитета у технологијама биљних уља и масти, воћа и поврћа и готове хране Предавања Тепић Хорецки Александра, Романић Ранко, Јокановић Марија 1/V |
Контрола квалитета III Контрола квалитета у технологијама меса, млека и готове хране Лабораторијске вежбе Шојић Бранислав, Вукић Дајана, Даничић Татјана Лабораторија 15, Стара зграда, III Спрат |
--- | Контрола квалитета III Технологија и контрола квалитета воде и отпадних вода Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 21/IV |
Контрола квалитета III Узорковање и припрема узорака за анализу Лабораторијске вежбе Шварц-Гајић Јарослава Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
09:00- 10:00 | Контрола квалитета III Контрола квалитета у технологијама биљних уља и масти, воћа и поврћа и готове хране Лабораторијске вежбе Шумић Здравко, Лужаић Тања, Даничић Татјана Лабораторија 15, Стара зграда, III Спрат |
||||
10:00 - 11:00 | |||||
11:00 - 12:00 | --- | Контрола квалитета III Технологија и контрола квалитета воде и отпадних вода Вежбе Кукић Драгана 12/ПР |
|||
12:00 - 13:00 | Контрола квалитета III, Биохемијско инжењерство III Инструменталне методе анализе Предавања Стојановић Зорица 10/ПР |
--- | --- | ||
13:00 - 14:00 | Контрола квалитета III Инструменталне методе анализе Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
--- | Контрола квалитета III Контрола квалитета у технологијама меса, млека и готове хране Предавања Иличић Мирела, Канурић Катарина, Шојић Бранислав 1/V |
--- | |
14:00 - 15:00 | Контрола квалитета III Узорковање и припрема узорака за анализу Предавања Шварц-Гајић Јарослава 1/V |
--- | |||
15:00 - 16:00 | --- | --- | |||
16:00 - 17:00 | --- | --- | |||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Прехрамбена биотехнологија III - Група 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Прехрамбена биотехнологија III Технологија пекарског квасца Предавања Вучуровић Весна Амфитеатар |
Технологија слада Лабораторијске вежбе Прибић Милана Лабораторија 14, Стара зграда, II Спрат |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III Биореактори Вежбе Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 26/ПР |
Прехрамбена биотехнологија III, Технологије конзервисане хране IV Анализа хране Предавања Кравић Снежана 12/ПР |
Технологија пекарског квасца Лабораторијске вежбе Вучуровић Весна Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
09:00- 10:00 | |||||
10:00 - 11:00 | |||||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија III Технологија слада Предавања Пејин Јелена 26/ПР |
--- | Технологија јаких алкохолних пића Лабораторијске вежбе Миљић Урош Лабораторија 7, Стара зграда, II Спрат |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | ||
13:00 - 14:00 | --- | --- | Анализа хране Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
--- | |
14:00 - 15:00 | Прехрамбена биотехнологија III Технологија јаких алкохолних пића Предавања Пушкаш Владимир, Миљић Урош Амфитеатар |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Амфитеатар |
--- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | |||
16:00 - 17:00 | --- | --- | |||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Прехрамбена биотехнологија III - Група 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Прехрамбена биотехнологија III Технологија пекарског квасца Предавања Вучуровић Весна Амфитеатар |
Прехрамбена биотехнологија III - Група 2, Технологије конзервисане хране IV Анализа хране Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III Биореактори Вежбе Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 26/ПР |
Прехрамбена биотехнологија III, Технологије конзервисане хране IV Анализа хране Предавања Кравић Снежана 12/ПР |
--- |
09:00- 10:00 | Технологија јаких алкохолних пића Лабораторијске вежбе Миљић Урош Лабораторија 7, Стара зграда, II Спрат |
||||
10:00 - 11:00 | |||||
11:00 - 12:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија III Технологија слада Предавања Пејин Јелена 26/ПР |
--- | Технологија пекарског квасца Лабораторијске вежбе Вучуровић Весна Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
|
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | ||
13:00 - 14:00 | --- | --- | Технологија слада Лабораторијске вежбе Прибић Милана Лабораторија 14, Стара зграда, II Спрат |
||
14:00 - 15:00 | Прехрамбена биотехнологија III Технологија јаких алкохолних пића Предавања Пушкаш Владимир, Миљић Урош Амфитеатар |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Амфитеатар |
--- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | |||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Биохемијско инжењерство III - Група 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Инструменталне методе анализе Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
Биохемијско инжењерство III Динамика и контрола биопроцеса Предавања Иконић Бојана 26/ПР |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III Биореактори Вежбе Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 26/ПР |
--- | Биохемијско инжењерство III Биопроцесна опрема Вежбе Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 26/ПР |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | --- | Биохемијско инжењерство III Динамика и контрола биопроцеса Вежбе Иконић Бојана 26/ПР |
|||
12:00 - 13:00 | Контрола квалитета III, Биохемијско инжењерство III Инструменталне методе анализе Предавања Стојановић Зорица 10/ПР |
--- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Амфитеатар |
--- | Биохемијско инжењерство III Биопроцесна опрема Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 26/ПР |
--- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | ||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Биохемијско инжењерство III - Група 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Биохемијско инжењерство III Динамика и контрола биопроцеса Предавања Иконић Бојана 26/ПР |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III Биореактори Вежбе Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 26/ПР |
--- | Биохемијско инжењерство III Биопроцесна опрема Вежбе Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 26/ПР |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | Биохемијско инжењерство III Динамика и контрола биопроцеса Вежбе Иконић Бојана 26/ПР |
||
12:00 - 13:00 | Контрола квалитета III, Биохемијско инжењерство III Инструменталне методе анализе Предавања Стојановић Зорица 10/ПР |
--- | --- | --- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Инструменталне методе анализе Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
||
14:00 - 15:00 | Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Амфитеатар |
--- | Биохемијско инжењерство III Биопроцесна опрема Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 26/ПР |
||
15:00 - 16:00 | --- | --- | |||
16:00 - 17:00 | --- | --- | |||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Хемијско-процесно инжењерство III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство III Пројектовање уређаја хемијске индустрије 1 Вежбе Поповић Светлана 16/I |
--- | Хемијско-процесно инжењерство III Сушење у процесној индустрији Предавања Николовски Бранислава 10/ПР |
Хемијско-процесно инжењерство III, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III, Инжењерство материјала IV Хемијско инжењерски прорачуни Предавања Бера Оскар 10/I |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Хемијско-процесно инжењерство III Пројектовање уређаја хемијске индустрије 1 Предавања Поповић Светлана 16/I |
--- | Хемијско-процесно инжењерство III Хемијски реактори 2 Предавања Лукић Наташа 1/V |
Хемијско-процесно инжењерство III Сушење у процесној индустрији Вежбе Николовски Бранислава 10/ПР |
Инжењерство материјала IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III, Хемијско-процесно инжењерство III Хемијско инжењерски прорачуни Вежбе Бера Оскар, Лубура Јелена 10/I |
12:00 - 13:00 | --- | ||||
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | Хемијско-процесно инжењерство III Хемијски реактори 2 Вежбе Лукић Наташа 1/V |
--- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Нафтно-петрохемијско инжењерство III - Група 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Технологија примарних петрохемијских производа Предавања Говедарица Олга 10/I |
--- | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Технологија производње и примене гаса Предавања Говедарица Драган 16/I |
Производи нафте Лабораторијске вежбе Благојевић Јулијана 16/I |
Хемијско-процесно инжењерство III, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III, Инжењерство материјала IV Хемијско инжењерски прорачуни Предавања Бера Оскар 10/I |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Производи нафте Предавања Говедарица Драган 16/I |
--- | Инжењерство материјала IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III, Хемијско-процесно инжењерство III Хемијско инжењерски прорачуни Вежбе Бера Оскар, Лубура Јелена 10/I |
||
12:00 - 13:00 | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Технологија примарних петрохемијских производа Вежбе Благојевић Јулијана 10/I |
--- | ||
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Технологија производње и примене гаса Вежбе Благојевић Јулијана, Буљовчић Маја 16/I |
--- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Нафтно-петрохемијско инжењерство III - Група 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Технологија примарних петрохемијских производа Предавања Говедарица Олга 10/I |
--- | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Технологија производње и примене гаса Предавања Говедарица Драган 16/I |
--- | Хемијско-процесно инжењерство III, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III, Инжењерство материјала IV Хемијско инжењерски прорачуни Предавања Бера Оскар 10/I |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Производи нафте Предавања Говедарица Драган 16/I |
Производи нафте Лабораторијске вежбе Благојевић Јулијана 16/I |
Инжењерство материјала IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III, Хемијско-процесно инжењерство III Хемијско инжењерски прорачуни Вежбе Бера Оскар, Лубура Јелена 10/I |
||
12:00 - 13:00 | --- | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Технологија примарних петрохемијских производа Вежбе Благојевић Јулијана 10/I |
|||
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | Нафтно-петрохемијско инжењерство III Технологија производње и примене гаса Вежбе Благојевић Јулијана, Буљовчић Маја 16/I |
--- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Еко-енергетско инжењерство III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Еко-енергетско инжењерство III Мониторинг животне средине Лабораторијске вежбе Малбаша Радомир, Витас Јасмина Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | Еко-енергетско инжењерство III Заштита околине у хемијској индустрији Вежбе Кираљ Арпад 1/V |
Еко-енергетско инжењерство III Заштита околине у хемијској индустрији Предавања Кираљ Арпад 1/V |
Хемијско-процесно инжењерство III, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III, Инжењерство материјала IV Хемијско инжењерски прорачуни Предавања Бера Оскар 10/I |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | Еко-енергетско инжењерство III Мониторинг животне средине Предавања Малбаша Радомир 21/IV |
--- | Еко-енергетско инжењерство III Процесна енергетика Предавања Поповић Светлана 10/I |
Инжењерство материјала IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III, Хемијско-процесно инжењерство III Хемијско инжењерски прорачуни Вежбе Бера Оскар, Лубура Јелена 10/I |
|
12:00 - 13:00 | --- | Еко-енергетско инжењерство III Процесна енергетика Вежбе Поповић Светлана 16/I |
|||
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Фармацеутско инжењерство III - Технологија тензида и детерџената | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Технологија тензида и детерџената Лабораторијске вежбе Петровић Лидија Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
Фармацеутско инжењерство III Инструментална анализа фармацеутских производа Предавања Шварц-Гајић Јарослава 9/II |
--- | Технолошки процеси у синтези лекова Лабораторијске вежбе Павлић Бранимир Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
Технологија тензида и детерџената Предавања Петровић Лидија 12/ПР |
09:00- 10:00 | --- | ||||
10:00 - 11:00 | --- | ||||
11:00 - 12:00 | Фармацеутско инжењерство III Технологија воде у фармацеутској индустрији Вежбе Кукић Драгана 19/IV |
Фармацеутско инжењерство III Биореактори Вежбе Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 12/ПР |
--- | --- | --- |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | ||
13:00 - 14:00 | --- | Фармацеутско инжењерство III Инструментална анализа фармацеутских производа Лабораторијске вежбе Стојановић Зорица Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
--- | --- | |
14:00 - 15:00 | Фармацеутско инжењерство III Технологија воде у фармацеутској индустрији Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 12/ПР |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Амфитеатар |
--- | Фармацеутско инжењерство III Технолошки процеси у синтези лекова Предавања Зековић Зоран, Павлић Бранимир 26/ПР |
|
15:00 - 16:00 | --- | ||||
16:00 - 17:00 | --- | --- | |||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Фармацеутско инжењерство III - Микрокапсулирани системи - Група 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Фармацеутско инжењерство III - Микрокапсулирани системи - Група 1, Фармацеутско инжењерство III - Микрокапсулирани системи - Група 2 Микрокапсулирани системи Предавања Катона Јарослав 12/ПР |
Фармацеутско инжењерство III Инструментална анализа фармацеутских производа Предавања Шварц-Гајић Јарослава 9/II |
--- | --- | Микрокапсулирани системи Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
09:00- 10:00 | --- | --- | |||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | Фармацеутско инжењерство III Технологија воде у фармацеутској индустрији Вежбе Кукић Драгана 19/IV |
Фармацеутско инжењерство III Биореактори Вежбе Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 12/ПР |
--- | Фармацеутско инжењерство III - Микрокапсулирани системи - Група 1, Фармацеутско инжењерство III - Микрокапсулирани системи - Група 2 Технолошки процеси у синтези лекова Лабораторијске вежбе Павлић Бранимир Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
--- |
12:00 - 13:00 | --- | --- | |||
13:00 - 14:00 | --- | Фармацеутско инжењерство III Инструментална анализа фармацеутских производа Лабораторијске вежбе Стојановић Зорица Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
--- | ||
14:00 - 15:00 | Фармацеутско инжењерство III Технологија воде у фармацеутској индустрији Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 12/ПР |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Амфитеатар |
--- | Фармацеутско инжењерство III Технолошки процеси у синтези лекова Предавања Зековић Зоран, Павлић Бранимир 26/ПР |
|
15:00 - 16:00 | --- | ||||
16:00 - 17:00 | --- | --- | |||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Фармацеутско инжењерство III - Микрокапсулирани системи - Група 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Фармацеутско инжењерство III - Микрокапсулирани системи - Група 1, Фармацеутско инжењерство III - Микрокапсулирани системи - Група 2 Микрокапсулирани системи Предавања Катона Јарослав 12/ПР |
Фармацеутско инжењерство III Инструментална анализа фармацеутских производа Предавања Шварц-Гајић Јарослава 9/II |
--- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | Фармацеутско инжењерство III Технологија воде у фармацеутској индустрији Вежбе Кукић Драгана 19/IV |
Фармацеутско инжењерство III Биореактори Вежбе Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 12/ПР |
--- | Фармацеутско инжењерство III - Микрокапсулирани системи - Група 1, Фармацеутско инжењерство III - Микрокапсулирани системи - Група 2 Технолошки процеси у синтези лекова Лабораторијске вежбе Павлић Бранимир Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
Микрокапсулирани системи Лабораторијске вежбе Спасојевић Љиљана, Шкрбић Јелена Лабораторија 17, Стара зграда, III Спрат |
12:00 - 13:00 | --- | ||||
13:00 - 14:00 | --- | Фармацеутско инжењерство III Инструментална анализа фармацеутских производа Лабораторијске вежбе Стојановић Зорица Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
|||
14:00 - 15:00 | Фармацеутско инжењерство III Технологија воде у фармацеутској индустрији Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 12/ПР |
Прехрамбена биотехнологија III, Биохемијско инжењерство III, Фармацеутско инжењерство III Биореактори Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана Амфитеатар |
--- | Фармацеутско инжењерство III Технолошки процеси у синтези лекова Предавања Зековић Зоран, Павлић Бранимир 26/ПР |
|
15:00 - 16:00 | --- | ||||
16:00 - 17:00 | --- | --- | |||
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Инжењерство материјала III | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Инжењерство материјала III Реологија и реометрија Лабораторијске вежбе Танасић Јелена, Костић Марија |
--- | Инжењерство материјала III Методе испитивања материјала Лабораторијске вежбе Вучетић Снежана, Бергх дер Јохн Милан Лабораторија 1, Стара зграда, Подрум |
Нафтно-петрохемијско инжењерство II, Еко-енергетско инжењерство II, Хемијско-процесно инжењерство II, Инжењерство материјала III Катализа и каталитички процеси Предавања Online Вулић Татјана |
Инжењерство материјала III Особине керамичких материјала Лабораторијске вежбе Стијеповић Иван |
09:00- 10:00 | Инжењерство материјала III Катализа и каталитички процеси Лабораторијске вежбе Хаднађев-Костић Милица, Карановић Ђурђица Лабораторија 18, Стара зграда, III Спрат |
||||
10:00 - 11:00 | |||||
11:00 - 12:00 | Инжењерство материјала III Особине керамичких материјала Предавања Срдић Владимир 21/IV |
--- | --- | ||
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | Инжењерство материјала III Реологија и реометрија Предавања Ристић Иван 9/II |
|
13:00 - 14:00 | Инжењерство материјала III Методе испитивања материјала Предавања Вучетић Снежана 26/ПР |
--- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Инжењерство угљенохидратне хране IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | Инжењерство угљенохидратне хране IV Технологија воде и отпадних вода Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 9/II |
--- | --- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране IV Примена наменских масти у кондиторској и пекарској индустрији Лабораторијске вежбе Лончаревић Ивана |
--- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | --- | Инжењерство угљенохидратне хране IV Технологија воде и отпадних вода Вежбе Кукић Драгана 10/ПР |
Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | Инжењерство угљенохидратне хране IV Примена наменских масти у кондиторској и пекарској индустрији Предавања Пајин Биљана, Лончаревић Ивана 26/ПР |
--- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Технологије конзервисане хране IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија III - Група 2, Технологије конзервисане хране IV Анализа хране Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
--- | Прехрамбена биотехнологија III, Технологије конзервисане хране IV Анализа хране Предавања Кравић Снежана 12/ПР |
--- |
09:00- 10:00 | --- | Технологије конзервисане хране IV, Прехрамбена биотехнологија IV - Амбалажа и паковање Амбалажа и паковање Предавања Поповић Сенка 12/ПР |
--- | ||
10:00 - 11:00 | --- | --- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
Технологије конзервисане хране IV Стандарди у сензорној анализи хране Лабораторијске вежбе Томовић Владимир, Шојић Бранислав Лабораторија 117/118, Нова зграда, I Спрат |
13:00 - 14:00 | Технологије конзервисане хране IV Стандарди у сензорној анализи хране Предавања Томовић Владимир 19/IV |
Технологије конзервисане хране IV, Прехрамбена биотехнологија IV - Амбалажа и паковање Амбалажа и паковање Лабораторијске вежбе Поповић Сенка, Угарковић Јована Лабораторија 109, Нова зграда, I Спрат |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | |||
15:00 - 16:00 | --- | --- | |||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Контрола квалитета IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Контрола квалитета IV Контрола квалитета амбалаже и паковања Предавања Поповић Сенка 12/ПР |
Контрола квалитета IV Анализа хране, воде, ваздуха, земљишта и предмета опште употребе Лабораторијске вежбе Кравић Снежана, Стојановић Зорица Лабораторија 17, Стара зграда, V Спрат |
--- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | Контрола квалитета IV Анализа хране, воде, ваздуха, земљишта и предмета опште употребе Предавања Кравић Снежана 1/V |
||
10:00 - 11:00 | Контрола квалитета IV Контрола квалитета амбалаже и паковања Лабораторијске вежбе Угарковић Јована Лабораторија 109, Нова зграда, I Спрат |
--- | |||
11:00 - 12:00 | --- | --- | |||
12:00 - 13:00 | --- | --- | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
||
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | --- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Прехрамбена биотехнологија IV - Група 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00- 10:00 | Технологија микробиолошке биомасе Лабораторијске вежбе Граховац Јована, Влајков Вања Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
--- | --- | --- | --- |
10:00 - 11:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија IV Заштита околине у прехрамбеним биотехнологијама Вежбе Кукић Драгана 9/II |
--- | |
11:00 - 12:00 | Прехрамбена биотехнологија IV Заштита околине у прехрамбеним биотехнологијама Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 10/ПР |
--- | --- | ||
12:00 - 13:00 | --- | --- | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | |
13:00 - 14:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија IV - Група 1, Прехрамбена биотехнологија IV - Група 2 Технологија микробиолошке биомасе Предавања Граховац Јована 101/I |
--- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Прехрамбена биотехнологија IV - Група 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија IV Заштита околине у прехрамбеним биотехнологијама Вежбе Кукић Драгана 9/II |
--- |
11:00 - 12:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија IV Заштита околине у прехрамбеним биотехнологијама Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 10/ПР |
--- | --- | |
12:00 - 13:00 | Технологија микробиолошке биомасе Лабораторијске вежбе Граховац Јована, Влајков Вања Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
--- | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | |
13:00 - 14:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија IV - Група 1, Прехрамбена биотехнологија IV - Група 2 Технологија микробиолошке биомасе Предавања Граховац Јована 101/I |
--- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | ||
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Прехрамбена биотехнологија IV - Амбалажа и паковање | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | Технологије конзервисане хране IV, Прехрамбена биотехнологија IV - Амбалажа и паковање Амбалажа и паковање Предавања Поповић Сенка 12/ПР |
--- | --- |
10:00 - 11:00 | --- | --- | Прехрамбена биотехнологија IV Заштита околине у прехрамбеним биотехнологијама Вежбе Кукић Драгана 9/II |
--- | |
11:00 - 12:00 | --- | Прехрамбена биотехнологија IV Заштита околине у прехрамбеним биотехнологијама Предавања Шћибан Марина, Продановић Јелена 10/ПР |
--- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | --- | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- | |
13:00 - 14:00 | --- | Технологије конзервисане хране IV, Прехрамбена биотехнологија IV - Амбалажа и паковање Амбалажа и паковање Лабораторијске вежбе Поповић Сенка, Угарковић Јована Лабораторија 109, Нова зграда, I Спрат |
--- | --- | |
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Биохемијско инжењерство IV - Група 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | Биохемијско инжењерство IV Пројектовање биопроцеса Вежбе Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 10/I |
--- |
09:00- 10:00 | --- | Генетичко инжењерство Лабораторијске вежбе Граховац Јована, Влајков Вања Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
--- | --- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | Биохемијско инжењерство IV Пројектовање биопроцеса Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 12/ПР |
--- | --- | --- | Биохемијско инжењерство IV Генетичко инжењерство Предавања Граховац Јована 10/ПР |
12:00 - 13:00 | --- | --- | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
||
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Биохемијско инжењерство IV - Група 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | Биохемијско инжењерство IV Пројектовање биопроцеса Вежбе Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 10/I |
--- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | --- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | --- | |
11:00 - 12:00 | Биохемијско инжењерство IV Пројектовање биопроцеса Предавања Додић Синиша, Вучуровић Дамјан, Бајић Бојана 12/ПР |
Генетичко инжењерство Лабораторијске вежбе Граховац Јована, Влајков Вања Лабораторија 9, Нова зграда, Приземље |
--- | --- | Биохемијско инжењерство IV Генетичко инжењерство Предавања Граховац Јована 10/ПР |
12:00 - 13:00 | --- | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
|||
13:00 - 14:00 | --- | --- | --- | ||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Хемијско-процесно инжењерство IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Примена рачунара 2 Предавања Online Којић Предраг |
--- | --- |
09:00- 10:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Одрживи развој и индустријски системи Предавања Вулић Татјана 1/V |
--- | --- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Примена рачунара 2 Вежбе Којић Предраг, Лубура Јелена 10/I |
Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Одрживи развој и индустријски системи Вежбе Вулић Татјана 1/V |
--- | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Нафтно-петрохемијско инжењерство IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Примена рачунара 2 Предавања Online Којић Предраг |
--- | --- |
09:00- 10:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Одрживи развој и индустријски системи Предавања Вулић Татјана 1/V |
--- | --- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Примена рачунара 2 Вежбе Којић Предраг, Лубура Јелена 10/I |
Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Одрживи развој и индустријски системи Вежбе Вулић Татјана 1/V |
--- | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Еко-енергетско инжењерство IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Примена рачунара 2 Предавања Online Којић Предраг |
--- | --- |
09:00- 10:00 | --- | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Одрживи развој и индустријски системи Предавања Вулић Татјана 1/V |
--- | --- | |
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Примена рачунара 2 Вежбе Којић Предраг, Лубура Јелена 10/I |
Хемијско-процесно инжењерство IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство IV, Еко-енергетско инжењерство IV Одрживи развој и индустријски системи Вежбе Вулић Татјана 1/V |
--- | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- |
13:00 - 14:00 | --- | --- | |||
14:00 - 15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Фармацеутско инжењерство IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | Фармацеутско инжењерство IV Технологија готових лекова Предавања Зековић Зоран 10/ПР |
--- | --- | --- |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | Фармацеутско инжењерство IV Технологија готових лекова Лабораторијске вежбе Видовић Сенка, Владић Јелена |
|
10:00 - 11:00 | --- | --- | --- | ||
11:00 - 12:00 | --- | --- | --- | --- | |
12:00 - 13:00 | --- | --- | --- | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
--- |
13:00 - 14:00 | Фармацеутско инжењерство IV Анализа фармацеутских производа Лабораторијске вежбе Вукмановић Стефан, Витас Јасмина Лабораторија 18, Стара зграда, I Спрат |
--- | --- | --- | |
14:00 - 15:00 | --- | Фармацеутско инжењерство IV Анализа фармацеутских производа Предавања Витас Јасмина 26/ПР |
--- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | --- | ||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |
Инжењерство материјала IV | |||||
---|---|---|---|---|---|
Понедељак | Уторак | Среда | Четвртак | Петак | |
08:00 - 9:00 | --- | --- | --- | Инжењерство материјала IV Рециклирање полимерних материјала Предавања Јовичић Мирјана 26/ПР |
Хемијско-процесно инжењерство III, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III, Инжењерство материјала IV Хемијско инжењерски прорачуни Предавања Бера Оскар 10/I |
09:00- 10:00 | --- | --- | --- | ||
10:00 - 11:00 | --- | Инжењерство материјала IV Рециклирање полимерних материјала Лабораторијске вежбе Јовичић Мирјана, Стојанов Соња Лабораторија 2, Зграда петрохемије, III Спрат |
--- | ||
11:00 - 12:00 | --- | Инжењерство материјала IV Технологије неорганских производа Предавања Срдић Владимир 12/ПР |
--- | Инжењерство материјала IV, Нафтно-петрохемијско инжењерство III, Еко-енергетско инжењерство III, Хемијско-процесно инжењерство III Хемијско инжењерски прорачуни Вежбе Бера Оскар, Лубура Јелена 10/I |
|
12:00 - 13:00 | --- | Четврта година Менаџмент индустријске производње Предавања Докић Љубица Амфитеатар |
|||
13:00 - 14:00 | --- | Инжењерство материјала IV Технологије неорганских производа Лабораторијске вежбе Стијеповић Иван |
--- | ||
14:00 - 15:00 | Инжењерство материјала IV Примена полимерних материјала Лабораторијске вежбе Пилић Бранка, Рацков Сања |
Инжењерство материјала IV Примена полимерних материјала Предавања Пилић Бранка 12/ПР |
--- | --- | |
15:00 - 16:00 | --- | --- | |||
16:00 - 17:00 | --- | --- | --- | --- | |
17:00 - 18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 - 19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 - 20:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
20:00 - 21:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
Распоред створен са FET 6.2.7 |