KONKURS

Fond za stipendiranje i podsticanje napredovanja darovitih studenata i mladih naučnih radnika i umetnika je raspisao Konkurs
za dodelu 65 stipendija studentima Univerziteta u Novom Sadu za školsku 2018/2019.godinu.

opširnije

Tehnologijada 2018.

Pozivamo vas da se prijavite za učešće na Tehnologijadi 2018 sa svojim naučnim radom!
Tehnologijada 2018 održava od 14. do 18. maja u Lepenskom Viru.
ROK za prijavu naučnih radova je 20.04.2018. do 15h.

Lista prijavljenih tema naučnih radova studenata za učešće na Tehnologijadi 2018

Prezentacija naučnih radova prijavljenih za učešće na „Tehnologijadi 2018“ održaće se u četvrtak, 3. maja 2018. god., od 10 časova u učionici 101 na I spratu Tehnološkog fakulteta.

Kriterijumi, po kojima će se vršiti odabir naučnih radova koji će predstavljati Tehnološki fakultet Novi Sad na predstojećoj Tehnologijadi, Uputstvo za pisanje radova kao i template po kojem je potrebno pisati izvod rada, možete preuzeti na sledećim linkovima:

1. Kriterijumi za izbor naučnih radova studenata TFNS za učešće na Tehnologijadi 2018
2. Uputstvo za pisanje radova
3. Template izvoda radova

U dokumentima na navedenim linkovima nalaze se sve neophodne informacije za prijavu naučnih radova za ovogodišnju Tehnologijadu.
Da biste prijavili naučni rad neophodno je da postanete član Naučne sekcije studenata TFNS, popunjavanjem on-line pristupnice na sledećem linku

Očekujemo sjajne radove, puno dobrog druženja i razmene znanja!

tehnologijada 2018