Srpsko hemijsko društvo nagradilo studente Tehnološkog fakulteta Novi Sad

Srpsko hemijsko društvo 15.11.2019. godine organizovalo je svečanu skupštinu povodom dana osnivanja Društva (15. novembar 1897. ) u Svečanoj sali Srpske akademije nauka i umetnosti i tom prilikom dodeljene su godišnje nagrade i priznanja.
Godišnju nagradu za najboljeg studenta za 2018. godinu dobila je Tatjana Daničić, studentkinja doktorskih studija Tehnološkog fakulteta Novi Sad, koja je pre godinu dana dobila i nagradu za najboljeg studenta Tehnološkog fakulteta Novi Sad. „Bila mi je izuzetna čast prisustvovati svečanosti i predavanjima uvaženih profesora iz oblasti nauke. Uručena mi je godišnja nagrada za postignut izuzetan uspeh u toku studija, a ujedno i za najboljeg studenta za 2018. godinu. Veliki je uspeh biti u 6 najboljih studenata među fakultetima koji su pod okriljem SHD-a.“ – izjavila je Tatjana Daničić.
Srpsko hemijsko društvo dodelilo je i specijalna priznanja za najbolje studente u 2019. godini, a specijalnim priznanjima nagrađeni su i studenti Tehnološkog fakulteta Novi Sad i to Đurđica Kulušić, Aleksandra Milojković i Nikola Antonijević.