Nagrađeni najbolji studenti Tehnološkog fakulteta

Na Tehnološkom fakultetu Novi Sad, 12.12.2018. godine, svečano su uručene nagrade najboljim studentima Fakulteta, kao i jubilarne nagrade zaposlenima, a za najbolju studentkinju proglašena je Tatjana Daničić.

Fakultetske nagrade za najbolje studente dodeljuju se svake godine studentima koji su ostvarili zapažene rezultate tokom školske godine, a ove godine nagradu je dobilo ukupno 33 studenta. Pre oficijelne dodele nagrade prof. dr Biljana Pajin, dekan Tehnološkog fakulteta Novi Sad obratila se prisutnima i čestitala im na uspehu. „Izuzetno mi je zadovoljstvo da vas vidim u ovolikom broju, jer to znači da smo uspeli u našoj misiji i doprineli da se bar donekle ostvari ogroman potencijal koji se nalazi u svima vama, kako profesorima i zaposlenima, tako i našim najvrednijim studentima.“ – istakla je prof. dr Biljana Pajin, dekan Fakulteta. Tatjana Daničić, najbolja studentkinja Tehnološkog fakulteta obratila se prisutnima i naglasila da su najvažniji dobra organizacija, trud i posvećenost kako bi se ostvario uspeh.

Zaposlenima, koji su svojim trudom i radom iz dana u dan doprinosili razvoju Tehnološkog fakulteta tokom proteklih decenija, uručene su prigodne jubilarne nagrade. Jubilarnu nagradu za 10 godina radnog staža dobilo je 12 zaposlenih, za 20 i 30 godina radnog staža nagrađeno je po četvoro zaposlenih, dok je jubilarnu nagradu za 40 godina radnog staža zaslužilo dvoje zaposlenih.

Nakon svečane dodele nagrade, upriličen je koktel za sve prisutne.