KONKURS

Fond za stipendiranje i podsticanje napredovanja darovitih studenata i mladih naučnih radnika i umetnika je raspisao Konkurs
za dodelu 65 stipendija studentima Univerziteta u Novom Sadu za školsku 2018/2019.godinu.

opširnije

OGLAS ZA POSAO

Upražnjeno radno mesto na projektu Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja "Ispitivanje nanostrukturnih materijala kao potencijalnih katalizatora za neke razvojno održive procese" pod rukovodstvom dr Sanje Panić. Projekat se bazira na sintezi i primeni heterogenih katalizatora na bazi različitih ugljeničnih nanomaterijala.
Radno mesto istraživača je na određeno vreme do završetka projekta sa mogućnošću ponovnog angažovanja. Početak angažovanja je nakon odobrenja od strane Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja.
Neophodni uslovi za angažovanje su master diploma (poželjno hemijsko inženjerstvo) kao uslov za upis na doktorske studije ili upisane doktorske studije.