Sve zvezde Tehnološkog fakulteta

U cilju popularizacije sportsko-rekreativnog duha, kao i svake godine do sada, Tehnološki fakultet Novi Sad će finansijski pomoći organizaciju turnira i sportsko udruženje SUTEH.
Da nije sve u predavanjima, kolokvijumima, vežbama i ispitima najbolje svedoči sportsko udruženje “Tehnolog” - SUTEH.
Tradicionalno sportsko druženje brucoša ljubitelja sporta i postojećih članova udruženja ogleda se u oktobarskom turniru u malom fudbalu: “Svi smerovi Tehnološkog fakulteta”.
Centralni događaj ove godine jeste svakako majski turnir: “Sve zvezde Tehnološkog fakulteta”, koji se organizuje jubilarni deseti put. Svakako pravo vreme za susret starih i novih fudbalskih zvezda.
Čast nam je da Tehnološki fakultet Novi Sad ima još jednu manifestaciju koja ga izdvaja i čini jedinstvenim u odnosu na druge Fakultete, i iskreno se nadamo da će tradicija biti nastavljena još dugi niz godina. Sportski pozdrav, i vidimo se na terenu.