Upis 2020/2021.

upis

Prijemni ispit se i ove godine polaže ili iz hemije ili iz matematike. Zbirka zadataka  za polaganje prijemnog ispita nalazi se ovde

Ukoliko imate pitanja iz Organske hemije, pišite:

Ukoliko imate pitanja iz Opšte i neorganske hemije, pišite:

Ukoliko imate pitanja iz Matematike, pišite:

TERMINI UPISA
Univerzitet u Novom Sadu objavio je okvirne termine za upis u školsku 2020/21 godinu.
opširnije

Termini za upis na Tehnološki fakultet Novi Sad će biti uskoro objavljeni.